Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel fessem a szobánkat?...

Mivel fessem a szobánkat? Diszperzit? Héra? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Nem tudom az előző lakó mit használt,de nem meszet az biztos,inkább valami diszperzites dolog lehet.

Nagyon tanácstalan vagyok.Szines festéket vegyek,vagy fehéret és én keverjem ki a színt?

Kell e valami alapozó festés előtt a falra?

A legegyszerűbb, legolcsóbb,legszebb megoldás érdekel.

Köszönöm a segítséget.


2011. aug. 15. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, ha úgy látod nem mész akkor vagy diszperzit vagy enyves. Ujjadat megnyálazod, rányomod a falra ha azonnal elsötétedik akkor 99% hogy enyves. Ha diszperzites akkor ami lekívánkozik lekaparod stb. kijavítod aztán mehet rá 2 sor. Ha enyves akkor a legjobb lenne egészet teljesen lekaparni, alapozni, glettelni, alapozni majd erre mehet 2 sor. A szín kérdés meg már olyan hogy kikeverni akármilyent kitudnak de otthon több fajta színező is elkellhet. Ha pl zöldet vagy ilyen egyszerűbbet akarsz akkor van 400ft körül színező megveszed aztán beszinezed.
2011. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Végülis Hérát vettünk.A fal nagyon szép semmit nem kell lekaparni.
2011. aug. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!