Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Karácsonyra ajándékok, ötletek?

Karácsonyra ajándékok, ötletek?

Figyelt kérdés

Már most azon gondolkozom h karácsonyra mit lehet készíteni/venni édesanyámnak, édesapámnak, nevelőapámnak, mostoha anyámnak, kisfiúknak(5-7 évesek), 16éves lánytesónak, 3éves lánytesónak valamint nagyszülőknek. Lehetőleg kevés pénzből(fejenként 2-3ezer)

köszi mindenki válaszát L/18


2011. aug. 6. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Jó, hogy már most felmerült benned, hiszen ha apránként veszed meg, akkor nem érzed meg annyira anyagilag. :)


5 éves kistesónak valami mesekönyv, kisautó, színező, esetleg egy komolyabb ceruza készlet.. ilyesmik.


7 évesnek szintén mesekönyv, vagy autó, esetleg mese dvd.


Szülőknek pedig, hát nem tudom. Ezek a szokásos ajándékok: váza, fényképalbum, egy üveg ital, fényképkeret, esetleg egy szép karkötő v nyaklánc, porcelán, anyának olcsóbb pohár vagy étkészlet, egy szép falikép.


Lánytesóknak:

kicsinek: baba, mesekönyv, társas, mese dvd, kis fésülködőszett


Nagyobbnak: könyv, egy szép bögre, telefontartó, vagy telefondísz, íróasztali lámpa. ilyenek :) a lányok ugye mindennek örülnek. :) vagy ha belegondolod magadat a helyzetébe, akkor te minek örülnél szívesen. akár egy szép pólóval is meglepheted.


nagyszülőknek:


egy márkásabb, szebb dobozú bon-bon, vagy valami ilyesmi, fényképalbum. stb..stb..


:D

2011. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
jesszus..ez a kérdés november elején szokott lenni itt tömérdek,napi 100 legalább.
2011. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönööm:)) Mi is novemberben kapunk a fejünkhöz h te jó ég már csak 1 hónap:) és idén ezt szeretném elkerülni:D
2011. aug. 6. 13:59
 4/10 anonim válasza:
Igazad van, én is már ősszel el kezdek gondolkodni ezen és intézkedem ez ügyben. Jobb elkerülni azt a totál őrületet, ami már novemberben elkezdődik, meg időm se lesz rá.
2011. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én hobbyboltokban kapható fadobozokat, képkereteket festettem, vontam be szalvétával, stb...

Ha olcsón szeretnél kijönni, nézz körül te is hobbyboltokban, szerintem mindenkinek tudsz személyre szabott ajándékokat készíteni.

2011. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösziiiiiiiiiiiiiii
2011. aug. 6. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon örülök a kérdésednek, mert én is már most szeretném eldönteni, mit fogok adni, eddig mindig az utolsó pillanatban vettünk valamit, azt kész... :S De idén szeretnék végre egy olyan karácsonyt, ami nem a stresszröl, a rohangálásról szól, hanem a szeretetröl. szerintem gondolkozz el, mit szeretnek a családtagjaid, mi a hobbijuk, így biztosan eszedbe jutnak szupi ajándékötletek. Vagy élményt is adhatsz, pl. színházjegy, színházba ugye nem jár az ember minden nap, én lehet, hogy ezt fogom adni. De még majd gondolkodom rajta, eddig mindig húztam az ötletelést, de remélhetöleg holnap gondolkodom az ajándékokon. Neked is sok szerencsét hozzá! És boldog karácsonyt! :DDD 15/L
2011. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyon pocsékul állunk anyagilag, úgyhogy fonott papírkosarakat csinálok mindenkinek, és azt festem le, ebbe kerül majd egy igazán pici apróság. Ezeket még most a nyáron meg akarom csinálni, mert kint szárítom a teraszon.
2011. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Most fa és üvegáru akció van a Kreativ Hobby boltban! Budapest Üllői út 18 szám alatti boltjukban. A 3-as metró Kálvin tér és a Ferenc körúti megálló között van a boltjuk!

Remélem tudtam segíteni, jó alkotást kívánok!!!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2011. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 11. 00:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!