Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az Einhell milyen minőségű...

Az Einhell milyen minőségű cuccokat gyárt?

Figyelt kérdés

Konkrétan az egyik barkácsáruházban láttam akcióban egy 70 részes fúró és bit készletet, valami 3000Ft-ért.

Az ára alapján nagyon megéri, de vackot nem akarok venni. Ahogy szokták mondani, "nem vagyok olyan gazdag, hogy az olcsót vegyem".

Milyen lehet a minősége? Majdnem ugyan ennyiért, kicsit többért már kapok Bosch titán készletet, igaz az csak 30 részes. Maradjak inkább annál?

Köszönöm előre is, ha valaki tud tanácsot adni.


2011. aug. 5. 00:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, természetesen nem ipari célra szánnám, de azt se szeretném, ha egy fúrószár két lyuk kifúrása után használhatatlan lenne.
2011. aug. 5. 00:10
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem a fúróhegyeik stb minőségét, de hobby vagy csak házkörüli munkákra szerintem elég. A heggesztőtrafójukhoz volt szerencsém és teljesen korrekt ár érték arányban.
2011. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem van egy einhel akksis fúróm. teljesen szar nehezen tölt hamar lemerül. adtak hozzá egy kis koffer fúrót és bit hegyeket, amiket nem igazán használok mert szerintem még barkácsolni sem lehet vele.a fúrószárak gyengék, alig lehet élezni(puha), ha esetleg megszorúl fúrás közben akkor meg elgörbül, vagy megtekeredik!!! a bitek hamar elkoptak azok is puhák.Inkább válogasd össze azt ami feltétlenül kell és vedd meg jó minőségben. nekem is vannak felesleges dolgok a kofferban amit nem használtam (még) a 3 év alatt.
2011. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. aug. 6. 07:08
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátom kölcsönkérte a Bosch ütvefúrógépemet, 16-os ( 2500.- ft os furószáramat. Mind a két eszközt kinyírta ( fúrót fordítva hajtotta, menetiránnyal ellentétesen, a furógépet leejtette, rá a villanykábelére. A lyuk nem készült el. Őneki teljesen mindegy lett volna, hogy mit adok a kezébe.
2011. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van egy einhell hegesztőm, az elektróda fogója nagyon hamar tönkrement, persze cserélhető, de akkor is... Viszont van egy ugyanilyen rezgőcsiszolóm, kb 10 éves, igaz, hogy nem túl gyakran kell, de bírja a strapát.
2011. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!