Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hullámpalát lehet még kapni?

Hullámpalát lehet még kapni?

Figyelt kérdés
20m kerítést szeretnék csinálni, olyat amin nem látnak át, miből érdemes?Hullámpala, -műanyag hullámlemez?
2009. márc. 18. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet drótháló és nádszövet. A régi pala azbesztos.
2009. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy lehet kapni a tüzépeken.
2009. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

miis ilyen keritést csinálunk!!!!!és lehet kapni régen az aszbeszos pala ami rékkewltöt azt már nemlehet kapni 1100ft volt /db



most amit lehet kapni betonpala abban nincs benne ez az anyag ami rákkeltő!!!!ez 2700ft!db!



Nekünk 50 m kerités csinálunk ebből!nekem is sokan ajánlották hogy legyen nádszövet!de ez olyan dolog hogy nekem nemtetszik mert én a palát zöldre fogom festeni!!!!!a másik pedig hogy a pala évtizedeket kibir a nád meg max 3 év! megbarnul , belekap a szél még a drot is kinyulik a kutya szétszedhetistb!Szóval ez pénz kérdése ha jó keritést akarsz akkor pala!de kikell nyitni a pénztárcát! 20m asz nemsok!Szóval szerintem simán kilehet birni!a pala 54.000ft ba kerül neked. +vasak beton alap ha ég nincs készen csavarok. szóval elég jól megúszod!nem ugy mint mi....:(

2009. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. márc. 20. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

vagy amit még tudok ajánlani hogy kátránypala!aztmár nem kell festeni mert szinekben kahatod!!!!2m magas és 1 m széles 2350ft nálunk.


a férjem épitészetben dolgozik . és nekünk már azota változott a véleményünk először miis hullámpalát akartunk de mostváltozott!!!!megez nem törik!!utolsi voltamn.

2009. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Használtan lehet kapni. Persze bontott és azbesztet tartalmaz, éppen ezért érdemes lábazatfestékkel átkenni, akkor nem porlik. Ráadásul mint kerités szerintem nem gázos.
2009. márc. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kátránypala az a bitumenes hullámlemez?? Gondolom igen. Hallottam még valami hálóról amit a dróthálóra lehet ráhúzni nád helyett, szúnyoghálószerű valami, mi lehet az?
2009. márc. 25. 18:50
 8/8 anonim válasza:
A kátrány is rákkeltő!
2019. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!