Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a küönbség a paint zoom és...

Mi a küönbség a paint zoom és a paint rocket között?

Figyelt kérdés

Mindegyik ugyan az, csak más a neve? És milyenek a tapasztalatok? Mi 3 szobát, 2 konyhát, 2 előszobát és 2 fürdőszobát szeretnénk kifesteni. Ezek valamelyikével ki lehet szépen festeni? Vagy maradjunk a hengeres megoldásnál?


Vagy még esetleg a Bosch ezen termékére gondoltunk: [link]

Erről mi a véleményetek? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


2011. máj. 6. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát barátom ezek a készülékek olyanok mint a málna ÍZŰ szörp, vagy a fegyvernek LÁTSZÓ tárgy és ez márka független vélemény. Láttál te már a teleszopban normális használható gépet? én még nem.Kész röhej szórópisztoly műanyagból amit 1 porszívó motor hajt!! egy normális SZAKEMBER sem használ ilyen szarokat,maradj te is nyugodtan az ecsetnél vagy a hengernél még ha nem is vagy szaki.

Jó munkát!!!!!

Villszer.

2011. máj. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Láttál te már a teleszopban normális használható gépet?"


Hát barátom, ha nem vetted volna észre, nem csak a teleshop-os készülékekről érdeklődtem. De azért köszi a válaszod. :s

2011. máj. 8. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező.

Láttam a bosch gépet is, és írtam is ha jól emlékszem hogy "márkafüggetlenül" ez 1 elektromágnessel működő festékszóró.

Javítottam már pár ilyet és hasonlót,nem voltam elragadtatva egyiktől sem.Ha annyira jó gépek lennének a kocsikat is ilyennel festenék nem gondolod? Viszont mint laikustól kérdem láttál te már festőt felvonulni a munka helyszínére? csak azért kérdezem hogy ecsetet, tedyt,vagy festékszórót láttál e nála?

Hidd el jó szándékkal írok, de a te pénzed a te pénzed.Arra költöd amire akarod.

2011. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!