Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Küldenétek nekem képeket...

Tinker Bell kérdése:

Küldenétek nekem képeket arról, hogy miket szoktatok csinálni dekorgumiból?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 10:40
 1/6 Bandit87 válasza:
2011. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezeket én is megtaláltam a neten és még jó párat!


Vagy ezeket te csináltad?


Olyan díszekre voltam kíváncsi, amiket az itt nézelődők csináltak!


Köszönöm a válaszod!

2011. máj. 1. 16:03
 3/6 Bandit87 válasza:
0%
Férfi létemre nem igazán pepecselek ilyesmivel, de ahogy megnézem nem lehet egy nagy varázslat.
2011. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azért kértem képeket, mert nem tudom megcsinálni őket, hanem azért, hogy lássam ki miket alkot!


Valóban nem nagy varázslat megcsinálni, de akkor mondd ezt kérlek, ha elkészítettél egy Micimackót. De olyat, lehetőleg, ami hasonlít is az eredetire! Vagy bármi mást, ami szépnek is nevezhető!

2011. máj. 1. 19:26
 5/6 Bandit87 válasza:
0%

Kedves Kérdező!


A modorod hagy némi kivetnivalód.

De arra nem gondoltál, hogy én azt hittem, hogy ötletgyűjtés miatt tetted fel a kérdést?

Én segítő szándékkal rohantam segítségedre, normális hangnemben. Én is voltam gyermek és volt technikaórám is.

Ahelyett, hogy ilyen módon válaszolsz, inkább írnád konkréten, hogy mi a célod a fórumban.

Millió csók, és baráti ölelés.

2011. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"nem lehet egy nagy varázslat."


Mi van a hangnemmel???


Te voltál az, aki lenézően írtad a fent említett mondatrészt! Én csak ennek megfelelően válaszoltam! Ha te hülyének nézel engem, akkor én is hülyeként kezellek!


Nem vagyok már gyerek! Ismerem a Google-t!


Ha nem tudnám megcsinálni, akkor a hogyanra kérdeztem volna rá, nem pedig a milyenre!


Egyébiránt az első válaszomban is megköszöntem azt, hogy írtál!

2011. máj. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!