Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy 150m2-es ház villanyrendsz...

Egy 150m2-es ház villanyrendszerének teljes felújítása kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
csak a munkadíj érdekelne. tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani így, de mégis egy hozzávetőleges árat írnátok?
2011. márc. 7. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kolléga.


Ne haragudj meg de szerintem mi a minőség alatt nem egy dolgot értünk. Az XBS és az alfa line szerelvényeket a portámra nem engedek be nemhogy másnak felszereljem!!

Olcsó kínai szutyok sajnos volt vele negatív tapasztalatom.

Én azt írtam hogy m2/2 ami 150m2-nél ugye 75db szerelvény ami nem feltétlen dugaljat takar.

Mi nem helységenként számolunk 1 kismegszakítót hanem áramkörönként(külön világítás külön erőátvitel) de neked ezt tudnod kell!!

Egyébként kíváncsivá tettél hogy egyedül 4 nap alatt(2 hétvége) levésel lecsövezel vezetéket behúzol egy 75m2-es új szerelésű házat(te írtad)

Minden tiszteletem a tied ha ezt megoldottad.

Egyébként mennyi szerelvényt raktál fel? hány áramkörre osztottad szét a házat? gondolom földelést is újat vertél le.

Válaszod előre is köszönöm.

2011. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kedves kolléga, ha te egy 75m2-es házat 45e ft-ért kompletten(véséssel) bevillanyozol, megfelelő minőségben,rengeteg munkád lehet. vagy esetleg állás mellett feketén dolgozol.
2011. márc. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
na 3-as jössz villanyt szerelni hozzám 45000-ért,én meg addig megyek máshoz villanyászkodni.tuti buli.
2015. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!