Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell akkus furó és akkus...

Einhell akkus furó és akkus flex vélemény?

Figyelt kérdés
Otthoni kisebb munkára szeretném, ha néha barkácsolni kell. Most elég jó akciók vannak, azért is gondolkodom rajta. Amit én néztem, az Einhell 18/40 furó-csavarozó 4,AH-s akkumulátorral, és Einhell TE-AG 18 sarokcsiszolót néztem szintén 4, AH-s akksival. Mint írtam, nem napi 8 órára kell, hanem híbe hóba. Mi a vélemény róluk?
tegnap 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olyan, mint egy ipari gép, ez egy-egy fúrásnál, vágásnál is érezhető, de meg tudod csinálni vele. Olyasmi, mint hogy S Mercédesszel közlekedsz, vagy Dacia Logannal.

Én iparilag használok gépeket, egyszer otthon felejtettünk egy fűrészt, vettem pont egy Einhellt a Praktikerben, nagyon idegesítő volt az amatőrsége, de megcsináltuk vele amit kellett, azóta már odaadtam valakinek, mert csak itt porosodott. Szóval ha nem vagy hozzászokva jobbakhoz, akkor barkácsolni jó. Kár lenne 150ezerért csavarbehajtót venni, amikor gondolom 30 körül van az Einhell.

tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az, hogy pár hetente használom pár órát, illetve ha házat újitok akkor esetlek, azon kívűl nem. Nem ismerem a márkát, de a neves Makitának a töredéke
tegnap 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!