Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nagykaput csinálnék a héten,...

Nagykaput csinálnék a héten, de nem komplett elemekben gondolkodtam?

Figyelt kérdés

3 méter 20 centi hosszú a nagykapu, az az elgondolás hogy legjobb lenne egybe elhúzósra, de az szerintem már drága lenne. Nagyjából az a kiindulópont hogy 20x40-es zártszelvényből keretet heggesztek és attól függ milyen dróthálók vannak és mennyire drágák. Nekem az is lényeg hogy ne essen szét 1 év múlva a belső drótháló. Vadháló mennyire strapabíró keretbe téve?


Köszönöm az ötleteket!


szept. 16. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kaput már inkább 40x40 vagy 40x60-as zártszelvényből kellene csinálni, hálónak pedig betonháló lenne talán a legjobb, bele vagy ráhegesztve.
szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, végülis erre esett a választásom, 700 ft egy 6 méteres vasbeton szál, azt fogom heggesztgetni, 30x30-as szelvénybe. Erősebb nem kell, mert a mostani kapu vékony szögvaskeretben van úgyhogy attól erősebb ez a 30x30. Így a legolcsóbb megheggesztve, minden más megoldás minimum 100 ft lenne, annyim meg nincs rá.
szept. 16. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá!
szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!