Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olcsó, de minőségi mini...

Olcsó, de minőségi mini láncfűrészt ismertek?

Figyelt kérdés

Szóval kettőt vettem már aliexpressről, egy onevan és egy violworks de ócska, hitvány semmirevaló. Két gallyat lehet elvág, de hogy termeljem vele télire a tüzifát... Nevetséges. A kőművesemnek volt egy dupla akkus makita (nagy, normál láncfűrész) és az az 1000 éves csodabükköt is nevetve vágta ki (csak az 300 ezer forint volt). Szóval én nagyon szegény vagyok, de fára van szükségem. Ismertek olyan kínai láncfűrészt amely ugyan csak olcsó de azért el lehet vágni vele 60 centis gömbfákat (a jelnlegi láncfűrészekkel elvágok 5 komoly fát és tilt le, izzik már a belseje).

Köszi, ha valaki tud segíteni.


szept. 15. 19:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Nincs ilyen.a minőséget meg kell fizetni
szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60cm-s "gömbfákat"?! Miért kell akksis? Hogy ne hallják ahogy lopod a fát? Komolyan kérdezem.
szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem rudok róla, hogy 8-10-12 inches méretben lenne benzines. Mindenképp olyan kell, amit egy kézzel tudok használni. Működhet felőlem gyujtógázzal is, csak olyan mérges legyen, hogy Istent is levágja az égről.
szept. 16. 09:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egyébként egy nagyobbacka husquarna-m de azzal csak úgy lehet dolgozni, hogy két kézzel vágok.
szept. 16. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Összességében elégedett vagyok a Parkside gépekkel, mini láncfűrészem mondjuk még nincs Parkside, van egy full kínai THO, hááát sok mindenre nem jó, valóban. Most akciós a Parkside miniláncfűrész, 10 ezer ha jól emlékszem, szerintem próbálkozz be vele. Akkus metszőollót vettem nemrég, az baromira korrekt, de tesztvideók is mutatják, hogy gyak. leveri a drágább, márkás gépeket is. Mától akciós, úgyhogy húzzál bele, mert elkapkodják. 4Ah-s akku is akciós, 10 ezer (15 szokott lenni), érdemes hozzá gyorstöltőt venni, pláne ha első körben csak 1 aksit akarsz venni.
szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Te egy egykezes akkus gallyazóval akarsz 60 centis rönköket kuglizni télre? Sok sikert. Azt meg el lehet felejteni, hogy egy ilyen gép az "Istent is levágja az égről." Az akkus gépek nagyon nem arra valók. Max 2-3 centis gallyakat vagdosni.

Az mondod, hogy van egy Husqvarnád. Hát csinálj hozzá egy fűrészbakot. Pár tetőlécből, deszkából pillanatok alatt össze lehet dobni egyet és máris nem okoz problémát, ha két kézzel kell fogni a fűrészt.

[link]

szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyapám 70 éves kora után is keretes fűrésszel vágta fel a fát.
szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!