Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A környéken található, és...

A környéken található, és goggle térképen véleményezett szakemberek közül az összes csak jó véleményezésekkel rendelkezik. Hogy választanál közülük?

Figyelt kérdés

Már régebben hívtam ki olyan szakembert, akinek kb. volt 7 eléggé jó véleményezése az interneten, rossz nem volt. Átlagnál nehezebb feladatra kerestem szakembert, biztosan állította, hogy megcsinálja. Kontárkodás lett belőle.

Most ez más szakterület.



szept. 14. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáltam negatív értékelést leadni, mert simán becsapott a szuperül értékelt szerelő, de a Google visszadobta, mert negatív volt a hangnem. Teljesen korrektül, szalonképesen fogalmaztam.
szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1# rosszul fogalmaztál. Sok rossz vèlemèny van, így ez nem ok a visszadobasra. Èn is írtam nem megfelelő-gyenge minősítèst.
szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, hogy a jó véleményeket írók hány egyéb véleményt írtak. Ha csak ez az egy vélemény van, amit írtak, akkor gyanús, hogy a szerelő haverja, családja írta.


De eleve, 7 vélemény, az semmi. 30 alatt nemigen adnék rá, mert 5-10 véleményt a baráti kör is meg tud írni, ha viszont több tucat van, vagy több száz,akkor annyit már nehezebb hamisítani.

szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajánlás alapján választanék szakembert, nem online értékelés alapján. Esetleg még lássam a saját szememmel is a munkáját. Mert lehet ami Jóskánénak szuper meló, az nekem kontárkodás.
szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Mit csinálsz olyankor, ha az adott témában éppen nincs ismerősöd, aki ajánlani tud valakit, akkor hogyan választasz?
szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!