Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit lehetne belerakni ebbe a...

Mit lehetne belerakni ebbe a pénzkazettába vagy barkácsolni rajta, hogy ne keveredjenek össze benne az érmék?

Figyelt kérdés

Munkám során eddig egy kis fém dobozban tároltam összevegyítve az aprót. Mivel minden nap leszámolom a bevételt, így már untam mindig külön válogatni az aprókat.

Ezért vettem egy ilyen pénzkazettát:

[link]

Direkt kipróbáltam a boltban, hogy elmászik-e benne a pénz. Ott jónak bizonyult, de itthon kiderült, hogy nem voltam elég kemény a teszteléskor, összekeveredik :/ Ráadásul amikor elmozdulnak, akkor általában egy részén túl sok lesz, így amikor kinyitom, esnek ki az aprók belőle.

Nem tudom nem mozgatni, napközben vinnem kell magammal. Próbálom nem nagyon forgatni, de van, hogy bele kell raknom a táskámba, vagy gyakran megyek rázósabb utakon kocsival.


Valami ötlet, hogy mit lehetne beletenni a tetejébe, ami megakadályozná az elmozdulásukat?

Ha élére állítva van benne az apró, akkor a nagyobb átmérőjűek túllógnak. Plusz kulcsomat is ide szoktam berakni, így olyan megoldás kellene, ami engedi, hogy túllógjon szabálytalanul a fekete részen. Az jutott eszembe, hogy talán valami szivacsot lehetne rakni a tetőbe.


szept. 10. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegyèl a tetejère valamit, ami befedi. Többrètegű karton, műanyag, vagy fa, lemezlap. Aztán ki kell tölteni a hèzagot ami tető ès a lap között van
szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Egy puha, de vastag anyag kell a tetejére, valami hab avgy szivacs, esetleg textil. Ilyesféle:

[link]

[link]

vagy egy textilboltban vehetsz vastagabb, 3mm vastag filc anyagot:

[link]

Ezekből tudsz akkora darabot vágni ami belül lefedi a kazettát, de a pereme alá már nem szorul, így be tudod zárni. Pont ez a pár mm kell hogy elválassza egymástól a kisebb részeket.

De akár otthon is találhatsz ha körbenézel, szoktak hasonló rugalmas anyagokat tenni egyes sérülékeny dolgok mellé is a dobozokba, meg hasonló anyaga van a padlóburkolatokhoz való alátét fóliáknak is.

[link]

De a kertbe való geotextília is elég vastag, ha olyat találsz, abból is vághatsz egy darabot. A lényeg, hogy összenyomható legyen, de erős és csak a kis kazetták között nyomódjon össze, a többi helyen maradjon vastag.

szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!