Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez a Makita mennyire gagyi?

Ez a Makita mennyire gagyi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy túl szép, hogy igaz legyen, és makitát nem ilyen helyen kell venni, de hátha van valakinek tapasztalata vele. Arra nagyon kíváncsi volnék, hogy ez esetben mi a véleménye róla?


Erről van szó:

[link]



júl. 28. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Erőgépnek soha nem vennék akkusat. Ha csak barkácsolásra kell, ahhoz a noname is megfelel, én a Tescoban vettem egy legolcsóbb kínait, tökéletes.
júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A képen 1 original makita flex van, de nagy az esélyre hogy egy utángyártott klónt fogsz te csak kapni. Kínában már mindent lekoppintanak, de persze az előfordulhat, hogy eredetit árul Bruce lee" valami gyári hibás reccon-t. Ez a te rizikód, ha nem 1 makita márkaboltból vásárolsz akkor bármit kaphatsz a csomagban, akár féltéglát is. Ha eredeti lenne ott virítana hogy 100% original.
júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reccon = gyári minőségben javított
júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2., köszönöm a válaszod.

Igen, ez félő, hogy valóban lutri vásárlás volna.

Keresgéltem kicsit, és valóban találtam olyat, ahogy büszkén hirdetik, hogy "100% original Makita". Pl. itt: [link]


Na de az ár itt is elgondolkodtató! Ez kb. egy db 6Ah akksi ára. Nm kettő akksi és egy töltő. Hogy lehetséges hogy ha valóban 100! original Makita, mégis ilyen áron tudják adni?

júl. 30. 00:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én félnék az aliexpressen vásárolni.
aug. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az AliExpress nem árul eredeti termékeket.
aug. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!