Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen akkus ütvefúrót vegyek?

Milyen akkus ütvefúrót vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Ali-s fúró-ütvefúró-csavarozóm van.

Műszaki paramétereit nem ismerem, de pl. Falba 10es fúrószárral már nehezen boldogul, ha ütve kell fúrni akkor a 10est nem bírja. Most megpróbáltam vele zsalukövet megfúrni (normál fúró fokozat), de sajnos nem ment.

Most egy kerítést csinálok, ebbe az oszlopba kellene befúrni, de esélytelen vagyok vele. Mosdó kagylót szereltem fel korábban, értelemszerűen azt sem bírta. Szeretnék venni egy komolyabbat.

Ezt néztem pl, de nem tudom elég-e:

Makita HP333DSAW

Javaslatok?



júl. 11. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda már inkább fúrókalapács kell. Zsebbenyúlós.
júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel az ütvefúrókkal nem lehet betont fúrni, fúrókalapács kell.
júl. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél nyugodtan ilyen akkus fúrót de ne erre a melóra. Ehhez egy vésőkalapács kell már. Makitát linkeltél de azt a márkát felejtsd el. Elég sok lefüstöl a tartós munkában (akkus makiták). Le is cseréltem nálam a cégnél a legtöbb makitát. Ha nem akarsz egy vagyont költeni és nem használod napi szinten tartósan akkor bőven elég neked egy metabo is, ez egy kb középkategória árban is meg minőségben is.

Lassan 2 éve nyúzom vezetékesben a hikoki gépeket és eddig meg vagyok elégedve velük. Az olyanokat mint sheppach, güde, hect felejsd el. gagyik. Extol-ról nincs jó tapasztalatom.

[link]

[link]

[link]

ha csak a kerités melóhoz kell a gép akkor ezek bőven elegek neked. ha komolyabbra akkor már drágábbak kellenek, mindenesetre egy komolyabb nagy munkához nem árt nézni, hogy hány J teljesitményű a szerkezet.

júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hűha!

3-as, nagyon-nagyon köszönöm a tanácsodat! Köszönöm az idődet!

júl. 12. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit lehagytam, hogy ha mégis ragaszkodsz az akkus géphet akkor normál akkuval meg töltővel ami ezt birja egy rendes márkából az veri a 100ast. Esetleg bérelni 1-2 napra?
júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, veszek egy vezetéket.

Az akku csak kényelem miatt...

De persze ami az előnye az a hátránya: akkus, de drága, lemerül stb.

Köszönöm.

júl. 13. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!