Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A legkisebb 2kg-os co2 palack...

A legkisebb 2kg-os co2 palack átlagosan mennyi hegesztéshez elég?

Figyelt kérdés

Szeretnék co hegesztőt a pálcásom helyett.

Viszont nincs kocsim amivel tudnék normál méretű palackot tölteni vinni, BKV-ra meg elvileg nem lehet gázpalackot felvinni. :/


Arra gondoltam, hogy egy kis palackot el tudok dugni táskába és akkor amit nem lát a buszsofőr az nem fáj neki. :D


Mielőtt valaki elkezdene sikítani, egyáltalán nem veszélyes, nem fog felrobbani meg ilyenek. Eleve van a palackoknak ilyen elég brutál szelepvédő kupakja, meg én sem tervezem a buszon földhöz vágni vagy ilyenek.



tegnapelőtt 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem engedik fel, mert porcelánból lenne szerintük, hanem mert zárt helyen egy kis szivárgás elég messzire vihet, főleg ha a vezető kezd észrevétlenül oxigénhíjas lenni. Ezt megelőzni van a szabály. Kocsiban se viheted egyébként, csak nyilván ritkaság lebukni vele. Főleg hogy alig hallani olyan gázcseretelepről, aki ne tudná saját autóval megoldani a cserét, rendszerint nulla vagy annak tűnő felárral.
tegnapelőtt 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még sose volt semmilyen gázpalackom, nincs tapasztalatom ilyen téren. Kis mennyiségnél is lehet kérni ilyet, hogy hozzák a telit és viszik az üreset?
tegnap 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi mindig megbeszélés tárgya. Előttem is áll egy ilyesmi, csak valószínű 5kg lesz és sörfőzéshez kell. A tényleg legendásan kedves közösség hamar eligazított, hogy kérdezzem a gázcseretelepeket, és igyekezzek felkutatni a kis családi vállalkozásokat is, mert lehet, hogy sokkal jutányosabb lesz a konstrukció... A hopline csinál olyat egyébként, hogy rendelsz náluk 2kg palackot, kifogy, aztán csak cserepalackot rendelsz, és viszi a futár az üreset. Nem túl jutányos, de sokan szeretik, főleg amikor jön a következő 2-3 főzés alapanyaga is vele, meg az új fancy cucc könnyíteni az életem.
tegnap 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*életen (shazbat hogy megvárta az utolsó betűt)
tegnap 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!