Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet kiszedni a 100...

Hogyan lehet kiszedni a 100 Ft-os belsejét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy létezik több módszer is. Melyik a legegyszerűbb, leggyorsabb?
2010. okt. 31. 10:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nekem nem ötletek kellenek, hanem olyan megoldás, ami jól működik. Olyan írjon, aki már csinálta!
2010. nov. 1. 12:12
 12/17 anonim válasza:
Melyik része kell? A külseje, vagy a belső része?
2010. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne épen mindkettő. De lehet külön-külön is, azaz 200 Ft felhasználásával.
2010. nov. 1. 17:56
 14/17 anonim válasza:

Régebben mikor elkezdték kiadni az új 100 ft-os érmét, haverral ugy oldottuk meg h ráraktuk a vasúti sínre egy szigszalaggal, egy hosszabb szerelvény szépen átment rajta és szétesett:D

de persze az első széria elég szarul volt össze rakva

2010. nov. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kell, amivel nem deformálódik el nagyon.
2010. nov. 30. 09:05
 16/17 anonim válasza:

én sem szedtem még szét:-(

de mivel két totál külömböző anyagról van szó így jók az esélyeid ,hogy más a hőtágulásuk. vagy hevítés vagy lefagyasztás után biztosan szétpréselhető akár satuban is.én azt tenném ,h alátámasztanám agy alátét alakkal a külső részt lehetőleg éppen csak egy picit legyen nagyobb a támaszték furata mint maga a belső rész(kb egy 12-es alátét),ez után keresnék egy olyan átmérőjü kiütőt ami csak pár tizeddel kisebb a belső résznél.és vagy kiütném vagy kipréselném.

a 200ft-os megoldás ami ugyan primitív ,de tuti a siker:kifúrod a belsejét megkapod a külsejét.1 vagy két ponton befürészeled a kűlsejét a belsejéig,szétnyitod és megkapod a belsejét.

bocsi nem élek magyarországon nem szolgálhatok méretekkel rég láttam ilyen pénzt.

de tudtommal gazdasági válság van ezért én nem szedném szét.amugy meg büntetendő a pénz rongálása.

Peti

2010. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
úgy kell szétszedni, hogy fogod rárakod egy villáskulcsra, aminek olyan széles a belseje mint a százas magja, a másik végét egy fogóval valaki megfogja hogy ne mozogjon, fogsz egy fém valamit ami kb olyan széles mint a százas közepe rárakod és ráütsz párat.. simán kijön.. de sima vasta szöggel is jó aminek a hegye le lett csípve.. kb 1 perc az egész:D csak jól kőrbe kell ütögetni a peremét( mármint a közepének ) JA ÉS A 100-as oldalon üsd:DD
2012. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!