Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Össze törték a kedvenc kávés...

Össze törték a kedvenc kávés bögrémet, össze lehet még valahogy ragasztani valamivel?

Figyelt kérdés
tele volt a mosogató anyám meg a tetejére tette és onnan esett le a szép piros nescafés bögrém. Ilyen sose volt velem, de megsirattam a bögrét. Legjobb bögre a házba ez volt.

jún. 9. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány darabra tört.
jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antiszociális lény válasza:
100%

Szerintem felesleges ragasztással próbálkozni, mivel hő hatására a ragasztó hatékonysága megváltozhat.. Már ha esetleg meglenne minden darabja és sikerülne úgy összeragasztani, hogy nem szívárog sehol. Innentől kezdve, meg nem tudnád alapvetően használni normálisan.


Ha olyan bögre, mint amire gondolok akkor nem egy pótolhatatlan darab. Gyors utána kerestem és Vaterán pl 3000 Ft körül beszerezhető.

jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másikat.
jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ezrt már nem érdemes ragasztgatni, sajnos utána bármikor széteshet, ha forró italt töltesz bele.
jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom a dolgot, érdemes inkább egy másikat kérni helyette.
jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy Nescaffe repibögre nem a világ vége, vegyél egy másikat, ha nem játsz olyan helyen, ahol ingyen osztogatják
jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sajnálom, de ezt nem érdemes már ragasztgatni. Ahogy előttem is írták, nehéz megfelelően összeragasztani, aztán utána meg nincs nagy garancia arra, hogy jól bírja majd a ragasztó a kávé okozta hőt.


[link]


[link]


Ezeken a honlapokon van fent pár, hátha van köztük olyan, mint amilyen neked is volt. Esetleg járj nyitott szemmel; Auchan, Tesco hátha árusít a közeljövőben olyan kávécsomagot, amiben bögre is van. Karácsonykor szokott ilyen lenni, addig elvétve talán.

jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet. A ragasztó mérgező, ha sikerül is egyben tartni és vm csoda folytán nem szivárog, akkoris kildódik a méreganyag. Ne kötődj ennyire tárgyakhoz.
jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de most komolyan egy Nescafé-s bögre miatt picsogsz ennyire, mint egy kisgyerek?
jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!