Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Benzines fűnyíró túlmelegszik?

Benzines fűnyíró túlmelegszik?

Figyelt kérdés
Nem tudom van e ilyen. Rendben van tartva plusz még új múlt hónapba vettük nem is olcsón még is ha olyanja van túlmelegszik és ha valamiért leállítom az istennek sem tudom utána beindítani. Elég olaj van benne és benzin is. Semmi kotyvalék hanem ami 4 üteműbe való. Nem értem miért melegszik ennyire túl. Ha nem állítom le megy amíg akarom.
máj. 29. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írod, hogy amúgy bármeddig menne, viszont ha leállítod, akkor nem tudod melegen elindítani, akkor az nem túlmelegedés. Érdemes volna megnézni a légszűrőt mennyire tiszta, illetve vegyél bele egy normális gyertyát, mert lehet a gyárban valami olcsó vackot tettek bele.
máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem patyolat tiszta a légszűrő. A gyertyát még nem mert nem tudom hol van 😅😅
máj. 29. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Akkor mégis mit vártál a kérdés kiírásakor? Részvétet? 🤣🤣🤣
máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem. Ötletet. Nyílván szét szedem. Csak fiatal nő létemre nem vagyok benne tapasztalt bocsi 🙂 ezért kértem tanácsot.
máj. 29. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapos gép? Akkor vidd vissza!

Ne állj neki berhelni, mert bukod a garit!

Valószinüleg kevés üzemanyagot kap, állítani kellene a karburátozán. De lehet hogy eleve hibás és nem is lehet beállítani.

máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 Igen,csak úgy semmi értelme tanácsot adnunk,ha magad amúgy se tudod megszerelni. Egy gyertyacserében semmi extra nincs, és elég megdöbbentő volt a válaszod. Innentől pedig szervíz, és majd ők megoldják.
máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Utolsónak pedig mi volt rajta megdöbbentő? Ha csak lenézően tudsz tanácsot adni akkor ne is írj semmit. Marad a szervíz köszönöm.
máj. 29. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
#7 Az a megdöbbentő, hogy a 2-es hozzászólásodban kb azt írtad le,hogy hiába is koptatja bárki a billentyűzetet, és szeretne segíteni,mikor úgyse tudnád megcsinálni. Olyant meg aztán végképp ne irjak,hogy cserélj gyertyát,mert nem tudod holvan,de még csak utána se akarsz nézni a neten, arra meg már nem is gondolok,hogy valószínűleg kulcsod sincs hozzá. De azért szétszednél egy garis gépet.🤣🤣
máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van hozzá mindenem köszönöm és nem írtam hogy nem fogom megkeresni hol van a gyertya. Ne forgasd ki a szavaimat. Menj máshova kötekedni köszi az eddigi javaslatokat.
máj. 29. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha automata szivatós, akkor lehet az is hibás. Be kell nézni a karburátornál, hogy a pillangószelep hogyan áll. Melegen nyitva kell lennie.
máj. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!