Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kel feltenni a mélységb...

Hogyan kel feltenni a mélységbeállító gyűrűt a fúrószárra?

Figyelt kérdés
Tiplizéshez vettem. Kezdő vagyok. Hobbiból barkácsolok. A marketing képeken természetesen ind tökéletesen áll, és öröm a munka velük, de nekem mindenhogy áll csak merőlegesen a fúrószárral nem. Lehet hogy ez egy felesleges beruházás volt, és semmire nem jó? Már utólag azt a fajtát venném ami kívül fog rá a fúrószárra. Sajnos belefutok ilyenekben nem sok ember van aki segítene.

#kezdő #tanács #gyűrű #fúró #tipli #mélységbeállító
2023. dec. 30. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Sztem olcsóbb egy darab szigetelő szalagot körbetekerni a fúrószáron :D
2023. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szigszalaggal megjelölöd a fúrószárat. Eredeti, ősi, egyszerű, ès jó. Ès nem cseszi a fúrószárat. Egy csavarral rászorított gyűrű nem biztos, hogy merőlegesen fog àllni.
2023. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
79%
Ha világos/krómos a fúrószár akkor elég alkoholos filccel egy kört rajzolni rá
2023. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Egy darab imbuszcsavar szokott lenni rajta. Simán meg kell csak húzni gyengéden.
2023. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rossz méretűt használsz a fúrószárhoz? Nem is értem hogy máshogy tudja ferdén állni.
2023. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!