Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudnám felragasztani a...

Hogyan tudnám felragasztani a led csíkot, ha a felület nem teljesen sima?

Figyelt kérdés

Vettem egy rgb led szalagot, távirányítós, konnektorba kell csatlakoztatni. A hátulja ragasztós, viszont a szekrényem mögé szeretném ragasztani, máshol nincs konnektor, és nem szeretném a fény pontokat látni, a szekrény mögött a falról szépen verődik vissza a színes fény. A szekrény hátuljának felülete nem teljesen sima, ezért elég hamar le is vált róla.

Próbáltam pillanatragasztóval, de az a szalag ragasztó részén nem kötött meg, csak szétfolyt, a szekrény hátulja pedig elkezdte beszívni, ezért semennyire nem használt.

A led csík ragasztója a melegedése hatására egy idő után enged. Mit tudok tenni, hogyan tudom rögzíteni? Ötletek?

A ragasztást úgy kell elképzelni, hogy a csík függőlegesen fut a szekrény két hátsó oldalán, meg felül vízszintesen. (Bocsi, ha nehezen érthető, ahogy elmagyaráztam)



2022. dec. 30. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pattex fix.
2022. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Veszel hozzá sínt, az a hűtést is segíti.
2022. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sínbe kéne tenni.

Őszintén szólva amikor leesett asszonynak a cipőfeltörés elleni szalagjával ragasztottam vissza.

Ennek két hete, még nem esett le újra.

Leukosilk a neve, gyógyszertárban árulják és alkohollal el lehet távolítani ha később leszedés után ragacsot hagy maga után.

2022. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!