Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen tipusú akkus csavarozót...

Milyen tipusú akkus csavarozót érdemes venni kisebb otthoni munkákhoz?

Figyelt kérdés
Nem lenne túl sokat használva évente néhány alkalommal. Pl most akuális lenne 10m2 es polikarbonát lemez lefúrása az előtetőn,aztán lehet,hogy 3évig nem is lenne utána használva. Van 6000-től 50000ftig. Van amelyiken egész kicsi akkumlátor van ,van amelyikhez nagyobb. Ez alkalmas lehet erre? [link]
2022. okt. 25. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próba szerencse. A tetős munka pont jó, az idő alatt kiadja ha valami baja lesz. Ha túléli, hagyd meg, ha széthullik, akkor gari.

Ami használatot írtál, nem nagyon éri meg több 10ezres gépet venni.

2022. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
[link] Nekem ez van évek óta. Pont ilyen munkákra vettem én is mint amire neked is kell. De az is jó biztos amit linkeltél. Azért gagyit ne vegyél. Nekem volt. Vicc par percet birt az aku
2022. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

2-es, azért az a Black and decker sem egy minőségi dolog.

Ha olcsón kellene, akkor én Parkside-ot vennék, sok szerelőnél láttam már napi használatban. Amúgy meg kék Bosch vagy Makita, talán ezek a legolcsóbbak a márkásak között.

2022. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

+1 parkside mellett

4 éve van 20v-os fúró csavarozóm eddig semmi baja, pedig hetente minimum egyszer előveszem

ha nem lidlből veszed akkor drágább lesz

2022. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
#3 Nem ipari felhasználó lesz. Nekem 3 éve megvan nincs gond.
2022. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a praktikerben vettem pár éve egy sárga színű LiIon aksis kis fúró-csavarozó gépet. Pont vasárnapi akció volt, 8000 Forintért hozhattam el. Két aksi, töltő. Már egy lemeztetőt felcsavaroztam vele, az aksik nagyon bírják

Tízezernél nem adnék többet egy egyszerű LiIonos gépért. Neked egy aksi is elég lenne.

2022. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!