Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Barkács célra az Einhell,...

After stroke kérdése:

Barkács célra az Einhell, vagy a Parkside akkus gépcsaládot válasszam?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, leginkább a Makitát ajánlod,de ha vetsz egy pillantást a nevemre, láthatod, hogy még tartós tejre se nagyon érdemes pénzt kiadnom, nem hogy egy életet kiszolgáló márkás gépcsaládra. Az olcsóbbak közül meg ez a kettő, aminek az akkuja kompatibilis a család többi tagjával. Van valakinek tapasztalata?

2022. márc. 21. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Einhell gépeket én a helyi TECHNOROLL-ban vettem, lehet webshopjukban is venni. Láttam OBI-ban is, de szerintem kapni nagyobb áruházakban is sokszor.
2022. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Árukereső. Érdemes azt használni, mert egy termék esetében is elég nagy szórásokat találni árban, az egyik ebben olcsóbb, a másik meg amott. Összességében tízezreket lehet ezen spórolni. Az Einhell gépeimet emiatt OBI-ban, Bauhausban, Praktikerben soha sem vettem. Tessitore, Extreme/Emag, Technorollshop, ezek voltak jellemzően az olcsóbbak. Az utóbbi főleg a nagyobb gépek esetében, körfűrész, horonymaró fűkasza mind onnan jött, ingyenes szállítással.


Az Einhell egyik előnye, hogy használ egy akkucsaládot az egész palettára, míg a legtöbb márkánál legalább kettő (barkács/kerti) akkucsalád van, ha nem több.


Parkside-ot nem használtam. Fő oka, hogy ha kell valamilyen gép és nincs Lidlben, nem akartam random fél éveket várni rá, mikor lesz belőle, emellett boltja válogatja, melyikben talalható. Felújítás közepén meg végképp nem értem rá erre. Einhell, Árukereső, kiválasztva, pár nap és megvan.

2022. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Parkside. Az Einhellekkel sajnos sok gond van manapság, nem elég következetesek.
2023. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!