Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az Einhell vagy a Parkside...

Az Einhell vagy a Parkside gépek jobbak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Attól is függ, milyen gépekről van szó, de például bivalyerős, mégis szuper ár-érték arányban én inkább a DeWalt-ok között nézelődnék, vagy még Makita, Bosch, esetleg Milwaukee, de ez utóbbi már horrorárban van!
2021. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
#11 Makita és Bosch gépek közül még van ami megfizethető otthoni felhasználásra is, de a Milwaukee... Az valóban horror áron van, hogy ha most kellene gépparkot összeraknom, biztos hogy nem Milwaukee-ban gondolkoznék. Pont a drágulás előtt vettem őket. Annyi pénzt amennyit most kérnek értük, én nem adnék ki... Inkább vennék 3-4 darab Parkside-ot mindenből. :D
2021. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

"Hát én ezeket az ipari hulladékokat ipari szinten használom és még a zöldet sem bírom 3 év alatt leamortizálni."


Na ez kamu. A parkside gépek nem rosszak, de ez az otthoni barkács kategória, annak megfelelő árazással (arra egyébként az egyik legjobb márka véleményem szerint). De az ipari szinttől nagyon távol állnak.

2022. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
68%

Nekem a fúró/csavarozóm Einhell. Semmi gond nincs vele, nem is volt. Erős, sokáig bírja az akku, egyszerű és dizájnos a kialakítása. Szeretem használni. Az árukeresőn is nagyon sok pozitív visszajelzést kapott. Konkrétan ez a modell:


[link]

2022. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Einhell. Van több gépem, birják otthonra. Főleg a vezetékes 125-ös FLEX okozott kellemes meglepetést, bírja a gyűrődést.
2022. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

"Főleg a vezetékes 125-ös FLEX okozott kellemes meglepetést, bírja a gyűrődést."

A FLEX azért eléggé minőségi márka és az ára is tükrözi.

2022. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!