Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy darab méretrevágott kis...

Egy darab méretrevágott kis méretű fémlemezt szeretnék venni. Kik foglalkoznak ilyen kis mennyiséggel és mérettel? Nem akarok egy ívet venni.

Figyelt kérdés
26x30cm -es darab lenne.
2021. aug. 3. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Megprobalkozhatsz badogos uzletben vagnak e neked ekkorat. Bar nem mondtad milyen vastag kell.

Meg megteheted azt is, hogy facebookon keresel valami olcso lemezt es levagod magadnak. Veszel egy badogos ollot 1-2000Ftert vagy levagod flex-el. (Bar utana rozsdasodni fog)

2021. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen gonddal küzdök, mert itt is csak táblában lehet lemezt venni, és egy tenyérnyi kellene csak a kocsi foltozásához.

Jobb hiján Méh-telep ami szóba jöhet még .

2021. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MÉH-telepen hivatalosan nem fogják eladni (nem adhatják el, feketén meg attól függ).

Én olyan helyen próbálkoznék, ahol ilyeneket használnak, pl. lakatosnál vagy bádogosnál (attól függően, milyen vastag kell).

Illetve a vaskereskedésekben sem feltétlenül kell megvenni mindenből az egész szálat/táblát, szóval érdemes lenne ott is érdekődni (ha még nem tetted).

2021. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3 Én is kérdeztem korábban, hogy nincs-e a két közeli megyeszékhelyen valami vasker, ahol darab lemezt lehet venni, de sajnos nem jött válasz, így feltételezem, hogy máshol is csak egész tablát lehet venni, nem csak a mi városunkban.

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__11159806..


Üdv:2-es

2021. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!