Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik aksiss szalagcsiszolótt...

Melyik aksiss szalagcsiszolótt ajánlanátok 120.000 ft-ig? 2db akkumlátorral.

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En abbol a markabol vennek amibol mar van akkum es gepem.
2021. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bútort szoktam felújítani.Most van egy áramos black&and decker szalagcsiszolóm meg egy rezgőcsiszolóm.


Komolyabb gépekett szeretnék venni a közeljövőbe

Csak ahol dolgozokk nincs áram lehetőség azért volna jó nekem az akkus gép.

Namármost szalagcsiszolót nézegettem nem sok márkát találtam ami akkus 3-at pontosan:ryobi,aeg,rigid.

2021. jún. 25. 21:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahol dolgozni fogok pontosabban nincs áram.
2021. jún. 25. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3 gyártó amit írtál, a TTI csoport tagja. A Ryobi ennek a csoportnak a barkács, AEG az ipari, a Milwaukee és a Ridgid a prémium kategóriája. Szerintem a te célodnak az AEG tökéletes lesz. Egyéni véleményem az, hogy az AEG gépek jobb összeszerelési minőséggel készülnek, mint a Milwaukee. Egy időben közel azonos árban volt a Milwaukee-val, csak azért vásároltam be az utóbbiból, mert szélesebb a termék palettája. Ridgid akkus gépeit nem ismerem, de a kézi szerszámait minőségben a Gedore-hoz tudnám hasonlítani, azaz abszolút csúcs kategória. Ha a keret engedi a Ridgiden is elgondolkozhatsz, de szerintem (egyelőre) fölösleges.
2021. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kimerítő válaszodatt.

Heti szinten nem sokatt volna használva 5-10 órát.Most barkács gépekkel dolgozok igazság szerint.

Eljutottam oda hogy egy kis helységett ki tudjak bérelni csak nincs áram sokkal olcsóbb persze azért kellenek az akkus gépek.

2021. jún. 25. 22:48
 6/8 A kérdező kommentje:
2021. jún. 25. 22:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezekett csináltam.van sokkal több szett több 100.De még van hova fejlődni.
2021. jún. 25. 22:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig háznál csináltam de kinőttem magamatt azért kell a helység csak sokkal olcsóbb a bérlett hogy nincs áram víz stb.
2021. jún. 25. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!