Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mobilgarázs "nyári laknak"?

Mobilgarázs "nyári laknak"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy amiket lehet kapni mobilgarázsokat,az olcsó fajták,mi a véleményetek,akinek van ilyen,szerkezetileg mennyire stabil? Mivel a szobám elhelyezkedése olyan,hogy mindenki keresztül jár rajta,ezért gondolkodtam olyan van,hogy nyáron veszek egy 3x5 méteres mobilgarázst,ahol nyáron lehet "lakni",leginkább azért hogy legyen egy kis magánéletem,amolyan helység,ahol nyugodtan lehet lányokkal "foglalkozni",mert mint mondtam,a szobámon keresztül jár a többi családtagom,mivel olyan az elhelyezkedése. Tudom hogy esőben nagyon rossz,főleg ha nincs leszigetelve,de ez mellékes,csak néha-néha,amolyan szex-szoba lenne nekem! Természetesen betonalapot csinálnék neki,meg 1 ablakot tervezek rá. Ja,a szobám 210x350 centiméter,úgyhogy abban még több hely is lenne,utána pedig ha lesz autóm,és úgy van,legalább garázsom már van hozzá,így később is hasznos lehet. Kb 200 ezret szánok rá. Szerintetek hülyeség,vagy lehet belőle valami? Légyszi csak normális válaszokat!

2021. febr. 13. 22:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
92%
Amiket linkeltél, azok egyszerű zártszelvényre épülő trapézlemezből épült garázsok. Ezt má' hogy a bánatba ne kellene szigetelni? A szendvicspanel sem öntartó, annak is kell építeni egy tartószerkezetet, de önmagában a legvékonyabb (3cm-es) szendvicspanel (csak annak anyagára) egy 3x5-ösnél meghaladja a 300 ezret, tartószerkezet még sehol, nyílászárók még sehol, alap még sehol.
2021. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!