Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerelhető dugvilla?

Szerelhető dugvilla?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értem, hogy miért van ott némely dugvillánál hogy szerelhető némelyiknél pedig ez nincs feltüntetve. Én egy eszközből kijövő kábel végére szeretnék dugvillát rakni. Csak szerelhetőt tudok rárakni vagy bármilyet?

Ha egy dugvilla nem szerelhető, akkor mire jó tulajdonképpen, azt hogy lehet bárhova is felhasználni?


Nagyon köszönöm!!



2020. szept. 11. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szerelhető, de ne a legolcsóbbat vedd, mert sok ócska van a piacon.
2020. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komolyan?? Mindegyik??? áááá én meg itt túrom a netet, hogy mégis hol a fenében árulnak már végre olyat ami szerelhető és megfelelő minőségű is, mert az összes olyannál ami jó minőségű volt azoknál nem volt feltüntetve, hogy szerelhető is.. elképesztő b+
2020. szept. 11. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
A dugvillát valamire fel kell szerelni, kábelt belekötni. Ezért szerelhető. A nem szerelhető az fröccsöntött, az kábellel együtt van, mint a boltban vett(főleg háztartási kisgép) gépeken amit látni
2020. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Legrand szerelhető dugvilla viszonylag tűrhető minőségű.


Tény, hogy rengeteg kínai fhos van. Alig tudod összerakni.

2020. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!


Én a gumit prefereálnám mert ütődést is ki kell bírnia, de azért nem olyan nagyot.


Mit gondoltok erről a tételről: [link]


?

2020. szept. 11. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó.
2020. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Drága.

Menj be igazi villanyszerelő boltba, ott olcsóbb.

2020. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Villamos bolt az!

Kb annyi körüli, az ipari.

2020. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Röviden:

Szerelhető: Kábel végére utólag fel tudod szerelni.

Nem szerelhető: van hozzá valamilyen hosszúságú fix kábel. Ekkor a kábel másik végét tudod a készülékbe bekötni. A kábel végén lévő dugvilla egybe van öntve a kábellel, nem tudod roncsolás mentesen leszerelni.

2020. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!