Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Használ valaki aktívan EINHELL...

Használ valaki aktívan EINHELL POWER X-CHANGE akkus gépeket? Látom van hozzá akár 18V 5.2 Ah akku is, de a 3-4 Ah akkukat + a gépeiket is eléggé reklámozzák. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Most nem 'az EINHELL gagyi sose vennék' típusú általánosításokra gondolok, hanem TAPASZTALATOKRA olyanoktól akik TÉNYLEG használnak ilyeneket... Nekem több EINHELL gépem is van, azok nem akkusak, elégedett vagyok velük, kíváncsi vagyok ezekkel mik a tapasztalatok...

2020. júl. 16. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Jók. 1 Cimborámnak ezek az új generációs einhel x change gépei vannak pár darab. Az akkus herocco fúrókalapácsa például úgy viszi a kőkemény pesti lakótelepi panel betont mint a vajat. Az ütvecsavarozó meg letépi" a kocsi csavarjait hiába húzták azt meg a gumisnál atomra .


Szóval jó!

2020. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt nem tudni, hány Ah-s akkukat használ? 1.5 - 2 - 3 - 4 - 5.2 ???

Eddig azt mondták, a 3 Ah alattiakkal nem nagyon érdemes foglalkozni...

2020. júl. 17. 02:37
 3/4 anonim ***** válasza:
2 db 3ah van, meg 1db 1.5ah.
2020. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. júl. 19. 03:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!