Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen ragasztó lenne alkalmas?

Milyen ragasztó lenne alkalmas?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm vett egy gumi szerelem babát, de nem bírta sokáig és kiszakadt a negyedik alkalom után egy illesztésnél. Két komponensú ragasztóval akarja megragasztani, mert az átlátszó ha megköt, de szerintem az nem jó mert túl rideg lesz kötés után és további kárt okozhat. Én azt javasoltam hogy vágjon ki bicikli belsőből egy foltot és ha van defekt javító ragasztója azzal ragassza rá, ha nincs akkor extra erős UHU pillanatragasztóval. De azt meg azért nem akarja mert akkor szerinte nagyon kókányolt kinézetű lenne a rózsaszín guminő egy fekete bicikli belső folttal. Erre nem tudtam mit mondani, csak azt hogy képzelje anyajegynek és akkor máris élethű, sőt egyfajta szexepil. Mindegy, a lényeg hogy mit gondoltok, milyen ragasztó lenne a legjobb? Pvc anyagú a baba.

2020. jún. 8. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pvc,akkor pvc-ragasztó.

Egyébként ahol medencét árulnak,ott jórészt van ragasztó+folt is hozzá.Az is pvc.

Én még azt próbálnám meg,a gumi flekk az nem jó hozzá,az biztos.

Valamint szexshopban nem tudom,van-e hozzá javító~ragasztó...

2020. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A pvc ragasztó oké is lenne, csakhogy a kérdés azért született meg mert az nincs neki és nekem se. Abból akarta megoldani ami van otthon. Van még univerzális palmatex, de abban egyetértettünk hogy az biztosan nem alkalmas erre a célra.
2020. jún. 8. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor az"asszony"eléggé laza lesz...
2020. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A bicikli belső sem gumi már hanem kevert műanyag. Már ezt se fogja a gumi ragyasztó.

De gondolom a gumicsaj se tiszta gumi ezért nem talál olyan ragasztót ami megfogja ragasztani.

2020. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!