Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettünk egy sztatikusan...

Vettünk egy sztatikusan feltöltődő kanapėt! (Nem tudom mit csináljak vele? )

Figyelt kérdés

Vettünk egy új kanapėt ,de olyan műszálas anyagból van a kárpit anyagja hogy szikrákat szórunk a levegőbe mint Zeusz. Vissza akartuk vitetni de kiröhögtek a problėmával az ügyfėlszolgálatisok. *Legszivesebben beborítanám a kirakatba az egėszet.

"De most nincs kedvem kanapėra kiadni egy taliga pėnzt.

Hogy lehetne valami ESD vėdelmet kialakítani?


Mert nem vicces mikor 3 percenkėnt rázzuk meg egymást az asszonykámmal.


Ráadásul fėlek hogy tönkreteszem az elektronikai berendezėseket is ha hozzájuk ėrek így feltöltve.

(Rendes elektrosztatikus teret ėrzek magam körül ,mint valami erőtėr Tv nėzės közbe) "

Szerintem nem is valami egėszsėges ez.

Ja laminált padlón van ez a rázós kanapė.



2020. ápr. 14. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mikor vettétek?

14 napon belül indoklás nélkül vissza lehet vinni és az árát visszakapjátok- asszem.

Ha ez nem működőképes, sztem áthúzatnám vmi jó kis anyaggal.

2020. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia, lehet nem valami nagy ötlet...de,ha van időd és kedved, utána járhatsz, hogy pl. fogyaszfogyasztóvédelem nem e tudna segíteni..Szerintem nem valószínű...

A másik ötlet, hogy valami pléd, ágytakaró, bármi, ami jó lehet,hátha segít. Legalább véded azt a jó anyagot is:))

Bocsi..


Neten is olvasgathatsz, szerintem nem te vagy az első ezzel, lehet találsz olyat aki megoldotta

2020. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minőségi kifogás jelzéséről jegyzőkönyvet KÖTELES kiállítani az üzlet és ÍRÁSBAN megválaszolni a kifogást helyben a jegyzőkönyvön.

Amennyiben ezt elmulasztja, te ott helyben a vásárlók könyvébe írod az esetet és azt köteles megválaszolni ugyanazon a lapon helyben.

Elutasító válasz esetén ezt a papírt beviszed a Fogyasztóvédelemhez, és hivatalos úton ketten megszer.

2020. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

.. ketten megszerzitek a pénzt, eléritek a visszavételt, stb.

Még büntetést is fognak rájuk kiszabni.

2020. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
"Sajnos a 14 nap már lejárt. Eleinte nem volt szembetűnő a problėma (nagyobb volt az újdonság öröme),meg hát dolgoztunk mint a gėp ,otthon se nagyon voltunk.
2020. ápr. 14. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Legalább megvan köztetek a szikra... 😁
2020. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És csupaszon használjátok? Hogyhogy nem tesztek rá ágytakarót?
2020. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Létezik antisztatikus spré textilre, próbáld meg.

[link]

[link]

2020. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Régen létezett asztatizálo öblitö adalék is (nem csak iszonyu szagu büdösitö!), de sajnos az eltünt már elég régen. Ha valaki tud ilyenröl, az kérem irja meg(ide, vagy priviben). Köszönöm!
2020. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kell földelni.
2020. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!