Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy 2t gépre rálehet tenni 4t...

Egy 2t gépre rálehet tenni 4t karburátort?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, jelenleg van idehaza egy babetta motoros szivattyúm, egész múlthétig tökéletesen működött(előtte 10-évig hozzá se kellett nyúlni), ekkor kölcsönadtam a szomszédnak, aki valamit babrált a karbival, állítása szerint nem volt jó a benzinszint, na azóta nem tudom beállítani a szintet, így a karbi csere mellett döntöttem, van idehaza egy pár 50ccm 4t aggregátor karbim arra gondoltam rábarkácsolom, csak nemtudom jó lessz-e.
2020. ápr. 13. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,nem lesz jó...a 4t-nek egész más a keverékképzése
2020. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sejtettem, gondolom jóval dúsabb a 4t-levegő/benzin keverék.
2020. ápr. 14. 03:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy cikk jól beállítani az úszót,ha egyszer ráérez az ember! van pár videó,és leírás is róla.
2020. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy belehet állítani, volt sima 207-es babettám, de egy kész rémálom volt a karbit beállítani, ezért gondolkodom valami más karbiban.
2020. ápr. 16. 01:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!