Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudnatok segiteni?

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Na az lenne h en meg a parom 2-en elszeretnenk menni godollon alberletbe de nem nagyon talalok interneten maganszemelytol. Max ami 150ezer plusz rezsi plusz 2 havi kaukcio. Ez meg nagyon sok lenne nekunk. Nekunk eleg 1 szoba konyha furdoszobas lakas 70-75ezerre gondoltam plusz rezsi plusz 1-2 havi kaukcioval. Remelem valaki tud ilyet elore is koszonom.
2019. márc. 24. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hol nem talál, aki ilyet kiír.

Én 20 mp alatt találtam.

[link]

2019. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a komplett lakás az nem magánhirdetőtől van.

[link]

2019. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amit te neztel az csak szoba! Nekem lakas kell. Azt hiszem en ezt mar hivtam es azt momdtak azok az irodai izek h nincsen ilyen hirdetes
2019. márc. 24. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Juj, igen, az bosszantó, amikor kamu vagy a cím vagy a hirdetés, vagy bármi.

Akkor drágábban nézz, és alkudj!

2019. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aza baj h amit lattam az 120 ezer vagy 150 ezerert lattam nm hiszem h annyit alkudnanak. Ilyet h ilyen draga minden
2019. márc. 24. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esély, hogy ennyiérr fogsz egész lakást találni. Pesten 100+rezsitől kezdődnek a garzonok. Gödöllő nagyon közel van Pesthez, már ott is annyit kérnek, mint Pesten. De hátha szerencséd lesz. Sok sikert hozzá.
2019. márc. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!