Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megéri Újlipótvàrosba költözni...

Pemmencs kérdése:

Megéri Újlipótvàrosba költözni? (Bp)

Figyelt kérdés
Mennyire jó környék?

2018. ápr. 7. 23:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: de amúgy bocsi, igazad van, a belvárosi része tényleg jó, csak egy korábbi válaszoló Lipótvárost emlegette, és én erről a részről beszéltem.
2018. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sokat járok ezen a környéken, és tényleg ki lehet jelenteni, hogy a pesti oldalon a legjobb környék. Igaz sok a szocializmus során idekerült öreg, én nem nagyon vettem észre, hogy zsidónegyed lenne. Illetve az, csak a Hollán Ernő utcai része. A Victor Hugo utcától kifelé inkább lakótelepi hangulata van. Nagyon drágák itt a lakások, ha van valami eladó és nem brutális áron, az azonnal elkel. Pillanatok alatt. Szerintem sokkal élhetőbb, mint a Lipótváros, de kiemelem, CSAK a Hollán-Jászai vonzáskörzete elit, a többi azért annyira nem.
2018. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Az szerintem előny, ha zsidónegyed a városrész.

Én boldog ember lennék, ha zsidók között lakhatnék, csak az antiszemitáknak szúrja ez a bögyét, de ilyen elmeháborodott emberek véleményére nem adnék.

2023. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!