Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Meleg pár hogy béreljen lakást?

Meleg pár hogy béreljen lakást?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan aktuálissá válik az összeköltözés, ne feszengjünk és mondjuk el, hogy egy párként szeretnénk egy albérletet vagy csak mint lakótársak állítsuk be magunkat? Mi lenne az előnyösebb? Én azt gondolom, hogy mint pár mivel akkor egyértelmű, hogy hosszabb távra tervezzük, de nem tudom, hogy mennyire hátrány az, hogy két pasi...
2017. jan. 29. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy fő az igazmondás, de elég sok a homofób, így én a helyetekben inkább lakótársakként bérelnék
2017. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Mindenképp lakótársként! Vannak, akik ha meghallják, hogy meleg, azonnal kijelentik-nincs üzlet. Megértem, és is ezt tenném, ha két fickó beállítana és azt mondaná: "melegpár vagyunk szeretném az albérletet" Hát én abban a pillanatban kidobnám őket, szóval addig jó, míg a bérlő nem tudja. Nem olyan toleránsak az emberek, mint egyesek gondolnák. (Én sem vagyok az, ezért már neveztek is engem fasisztának, meg rasszistának, de le se ganélom, hogy más mit mond. Ha nem állhatom a melegeket, akkor nem állhatom, ne szóljon bele senki, hogy én mennyire vagyok toleráns) Na de kicsit elkanyarodtam, summa summárum lakótársakként kell kérni és kész!
2017. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alain Delon ***** válasza:
82%
Most ez olyan dolog, ha én akarnék lakást bérelni, és spec. a vékony nőket szeretem, akkor feszengjek, hogy a kiadó esetleg meg a ducikat? Miért kell ennek egyáltalán szóba jönnie? Sokszor ki is kötik, hogy nőt/férfit nem lehet a lakásba vinni.
2017. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, miért kell a tulajdonost tolakodóan tudatni olyanról, ami nem rá tartozik.
2017. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerű a dolog. Hívjatok fel találomra 10-10 albérletet, amiket egyébként nem vennétek ki, de hasonlóak ahhoz, amit szeretnétek, és egyik csoportnak mondjátok hogy melegek vagytok, a másiknak meg azt hogy lakótársak. Amelyik csoportból többen hajlanak a kiadásra, akként kell kezelni a dolgot.
2017. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem párként költözzetek össze. Persze vannak konzervatívabb, elmaradottabb nézeteket valló emberek, de alapvetően az a tulaj, aki legalább egy kis üzleti intelligenciával rendelkezik inkább arra figyel, hogy olyan embereket válasszon akik hosszú távra terveznek, normálisak, nem élik le a lakást. Lakótársak, főleg ha már nem 20 évesek általában csak rövid távra terveznek és ha egyiknek lesz párja vagy pénze lakásra elköltözik.


Ez legalábbis az én nézőpontom, én inkább adnám ki párnak a lakásom mint két havernak :)

2017. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Miért lenne elmaradott, aki nem bírja a melegeket?

Az ő véleményét nem kell tiszteletben tartani?

Játszatok tiszta lapokkal és kész

2017. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen akkor lehet ez lesz, bár azért jobb lenne, ha nem dobna kinutána az albérletéből ha kiderül melegek vagyunk.
2017. jan. 29. 21:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. jan. 29. 21:44
 10/10 kovpet ***** válasza:

De hogy derülne ki, hogy melegek vagytok?

Amúgy ezzel az indokkal nem dobhat ki. Illetve "kidobni" egyáltalán nem tud, a szerződést persze felmondhatja, de azt ti is. Rendes felmondással, nem rendkívülivel és akkor lesz X napotok elmenni. Általában 30 vagy 60.

2017. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!