Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben lehet tudni a...

Albérletben lehet tudni a kapu kódot?

Figyelt kérdés

Új albérletbe költöztem és a tulajdonos csak egy kulcsot adott a lépcsőházhoz(bérház). Ez minden albérlővel így van? Nem lehet elkérni a kódot? Csak mert egy barátnőm is ugyan így járt,csak kulcsot kapott,kódot nem.

21L


2016. nov. 17. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tulajdonost, vagy a postást :)
2016. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most már Megkaptam a tulajdonostól,de azért köszi:)
2016. nov. 17. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég életszerűtlen, hogy a lakása kulcsát odaadja, a közös kapu kódján meg direkt titkolózik...


Szerintem simán elfelejtette megmondani, ezer dologgal tele van a feje a tulajnak is gondolom. Illetve az is valószínű, hogy ő se tudja fejből, mivel nem ő lakik ott. Vagy nem fejből nem tudja, hanem egyáltalán fogalma sincs róla. A kaputelefont bizony gyakran javítják, cserélik, és előfordul, hogy új kódszámokat osztanak. Ilyen fejleményekről a nem ott lakók természetesen mindig le szoktak maradni. Ki a fenének van ideje állandóan a közös képviselővel bájologni? Gondolom, akkor volt ő ott életszerűen utoljára, amikor a házmester kezelte az ajtót egy másfél kilós kulccsal, és a kaputelefon feltalálva se volt még. Örülj, ha a kapukulcs, amit a kezedbe adott, nem változott azóta, az is felér egy csodával.

2016. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!