Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nincs Hová menjünk, mit megyünk?

Nincs Hová menjünk, mit megyünk?

Figyelt kérdés
Pàr napja költöztünk az új albérletbe,ami eladó,de 7éve Nem jelentkezett rà vevö.Ma meg jönnek megnézni,és komolynak tünik a vételi szàndék.Így lehet nekünk menni kell innen,de nincs Hovà mennùnk,SE csalàdhoz se rokonhoz.Pàrom itt helyben dolgozik,én munkàt keresek,de itt Falun nehéz talàlni,vàrosba meg Jelenleg nincs pénzünk bejutni SE dolgozni,SE lakni.Itt a tél,nincs munkàm,és lassan fedél sem lesz a fejünk felett..Kérlek segítsetek!

2016. okt. 25. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Önkormányzatnál érdeklődhetnének, hogy önkormányzati lakáshoz hozzájuthatnátok-e.
2016. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Legalább egy szükséglakást adhatnának, de az sem biztos falun. Sajnos kapitalizmus van, kit érdekel, hol laksz, nem alapvető jog ez! Szégyen, miközben luxusban él a politikai-gazdasági "elit" tolvajbanda, emberek ezrei az utcán élnek.
2016. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt úgy van,hogy oldd meg ahogy Tudod..Ismerek olyan kisgyermekes pàrt,akik egy év alatt 8x költöztek,de még a kisgyermeket sem veszik figyelembe..
2016. okt. 25. 13:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Vàrosban meg egy 1,5-2 szobàs lakàsért,Amin semmi extra,60-80ezreket is elkérnek..Ahol egy 3-4 tagú csalàdi elférne,ott megy 100-120..Ja,és Nem Pesten!
2016. okt. 25. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten egy kis (40 m2) panellakás 16 millióba kerül, az agglomercióban kis házat lehet ezért kapni, nagy telekkel. Valójában a telket kell megfizetni, de hol van ez arányban? Itt pl. házat lehet bérelni 50-70 ezerért, négy tagú családdal. Próbálj körülnézni a faluban, hátha van ott magányos idős néni vagy bácsi, akinek nincsenek hozzátartozói és kössetek vele eltartási szerződést. Becsüljétek meg, bánjatok vele nagyszülőként és tegyétek rendbe a rossz házat is. Az én unokatestvéremék így tettek, a néninek senkije se volt és betegeskedett. Igazi nagymamaként vigyázott a gyerekekre, akik imádták. És amikor meghalt, tisztességgel el is temették. Persze ment a pletyka, hogy ütötték-verték, éhezett, de az orvos havonta megnézte és tanusította, hogy ebből egy szó sem igaz. Csak irigyek voltak a ház miatt. Azt felújították, ma is benne laknak. És nem törődnek az irigyekkel.
2016. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy elkérik, ha egyszer van, aki megfizeti.

Ha neked lenne egy lakásod, te sem adnád ki 20 ezerért, ha 80-at is kaphatsz érte.

Egy lakástulajdonos nem jótékonysági intézmény.

Ha ennyire nincs hova menni, akkor szeretetszolgálatok tudnak biztosítani átmeneti szállást.

2016. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xswerdy ***** válasza:
76%
Hogy 7 év után van egy érdeklődő, az még nem jelenti azt, hogy pakolnotok kell. Ritka, hogy az első néző megvesz egy házat, az átlag kb. a tizedik. Az meg még 70 év...
2016. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken manapság nemigen vesznek házat az emberek, hacsak nem olyan vidékmániásak, mint én vagyok. Szóval nyugi!
2016. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tüdőszürő papír ! És irány a hajléktalan szálló...
2016. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Havan rendes szerződés akkor minimum egy hónapot biztosítania kell nektek,hogy tudjatok találni másik lakást. Nem tudom egyébként hányan vagytok,vagy csak te és a párod? Ha csak ketten úgy még egyszerűbb vmivel. Most én átmeneti megoldásként azt tudnám ajánlani,hogy ne egy egész lakást vegyetek ki,hanem egy szobát.Mi is éltünk sokat albérletbe,de az anyagiak miatt ált. lakótársakkal. Tudom nem egy álom,de ha főleg nincs más választás akkor ez is megteszi. Mi pl Bp-n voltunk egy kétszobás lakás egyik szobájában ketten és olyan 55-60 körül fizettünk amibe a rezsi is benne volt.Nem volt egy nagy szoba de az már mindegy.
2016. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!