Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van ennyi kamu albérlet...

Miért van ennyi kamu albérlet a neten?

Figyelt kérdés

21 kerbe kerestem albit, legtöbb hirdetésbe csak 1 db kép van, persze lefogadom nem az adott lakásról

Nem is szabadna engedélyezni az ilyen hirdetéseket, minden hirdetésbe minimum 10 képet kéne feltenni


2016. okt. 24. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert szär helyen keresed. Ne jófogáson meg napiaprón keresd, hanem alberlet.hu, ingatlan.com. Bár ott is előfordulhatnak csalások, de azok jobban ellenőrizve vannak.
2016. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket az 1 fényképeseket pont az ingatlanbazár-on láttam
2016. okt. 24. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ingatlan.comon futottunk bele ilyen kamuhirdetésbe. Házat akartunk venni, és az egyik ilyen naplopó feltűnően olcsón hirdetett. Alapjában véve gyanús ez, illetve az is, hogy a csatolt képek nem tartozhattak ugyanahhoz az ingatlanhoz. Mint kiderült, ezek "referenciaképek", csak ezt elfelejtette közölni a hirdetésben. Körbevitt ezeknél a h házaknál, megnéztük őket kívülről, majd mutatott csaknekünkmutattaeddigsenkimásnak telkeken 5-6 misiért.

Asszonnyal kutakodtunk kicsit, találtunk összközműves telket 2m-ért. A nekünk tetsző házba becsöngettünk, udvariasan érdeklődtünk arról, hogy ki építette. Tök kedvesek voltak, elmondták a tapasztalataikat pro és kontra. Megkerestük a vállalkozót, kértünk tőle árajánlatot, másoktól kontroll árat. Aztán megállapodtunk vele egy nagyon jó árban és műszaki tartalomban.


Ha az ingatlanos hiéna nem hazugsággal indított volna, akkor valószínűleg rajta keresztül intéztük volna az egészet. Így elesett a jutalékától, mi pedig jól jártunk.

2016. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Romagyilkosságok Ben válasza:
Az 3részbe connor a vagyis aszt nem tudom hogy hanyadik hábururol van szó de aszt tudom connor volt a az egyik legjobb assassin szerintem de az apja volt hajtyam egy templomos és connor megölte connor az apját én ijenre nem lenék képes de jót tet.
2016. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!