Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Előző albérlő UPC-s volt...

Előző albérlő UPC-s volt ilyen esetben én lehetek más szolgáltatónál?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tulajdonos fizette elő a netet akkor valószínűtlen mivel a legtöbben hűségidővel kérik
2016. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Előző albérlő áthelyeztette a upc csomagot! Szal mehetnek a upchez, de nem szimpatizalok velük.
2016. szept. 4. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

De miért tőlünk kérdezed?

Ez kizárólag a tulajon múlik, mivel az ő engedélye nélkül egyik szolgáltató se szerződik veled.

2016. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy a tulajnak van szerzodese veluk. Igy ertheto
2016. szept. 4. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha magával vitte az előfizetést a pali akkor kérdezd a tulajt. Valószínűleg meg fogja engedni, hogy bármelyiket bekösd
2016. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs szerződés a tulaj és az upc között. tehát gondolom akkor simán mehet bármelyik szolgáltató!
2016. szept. 4. 21:24
 7/10 BiTOPro97 ***** válasza:
54%
Bejelentet lakcím kell a legtöbb helyen a média szolgáltatási szerződéshez. És még ha előző bérlő a te általad favorizált szolgáltatóval is lett volna szerződve, és ott hagyott egy rakás tartozást, akkor is nulláról szerződhetsz.
2016. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a társasházban például csak a T-Home szolgáltat, így hiába akartam én UPC-t, szóval szerintem érdemes lehet a közös képviselőnél rákérdezni.
2016. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A digi meg upc csak ha nem maradt adóság ! De már jó pár éve kérnek nyilatkozatot a tulajdonostól fizetési garanciára ! Az invitel az albisok kedvence az mindenhova beköt .
2016. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én bérlőm upc-nél kötött, mert csak az van a házban. Senki nem kérte az engedélyem.
2016. szept. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!