Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadjuk a lakást albérletbe....

Kiadjuk a lakást albérletbe. Milyen tárgyakat hagyjunk itt?

Figyelt kérdés

Bútorozottan akarjuk kiadni a lakást. Milyen dolgokat hagyjunk itt az albérlőknek?

Tv? tányérok? edények? stb..

Vagy ezeket majd úgyis ők hozzák magukkal?


2016. aug. 5. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Csak azt ami neked már nem kell. Ne hidd, hogy hálás lesz és úgy vigyázz rá mint a sajátjára.
2016. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt mondjuk az albérlőkkel beszéld meg, de tévét meg edényeket én nem hagynék. Vedd úgy, hogy amit otthagysz az megszűnik létezni.
2016. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
2 szer vettünk ki bútorozottan... tv az volt, háztartási gépek és bútorok. Evőeszközök,tányérok és társai nem.
2016. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Amit nem sajnálsz. Igen, tudjuk, persze, a lakást kiadó rabszolgahajcsár harácsoló szemét állatokkal van a baj, a bérlők csak kedves, jó, szerény dolgos emberek is lehetnek, legalábbis többnyire. De sajnos, nincs a homlokukra írva, hogy melyiknek volt gyerekszobája és melyiknek nem, és utólag hiába vered a fejed a falba, hogy milyen kárt csinált vagy mit lopott el. A követeléseid érvényesítéséhez meg sok szerencsét. Jobb biztosra menni és semmit nem otthagyni, amit nem sajánlsz.
2016. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
*semmit nem otthagyni, CSAK amit nem sajnálsz
2016. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
6.Én aztán tudom, milyen kiadni a lakásom albérletbe. Megszántam egy két gyerekes anyát,aki albérletet keresett.Belvárosi, bútorozott, mosógép,háztart. eszközök, csak tv nem, de nekik volt.Még szerencse,hogy szerződést kötöttünk, ugyanis Bíróság lett a vége.A kárt nem lehet ilyen röviden ecsetelni.Leszaggaták a falipolcot, kilyukasztva a falat, az új tálaló szekrényt kifaragták, azon klopfolták a húst, piszokság, rendetlenség,ja, és nem fizették a rezsit,amiben megállapodtunk.Többszöri felszólításra sem volt hajlandó kiköltözni, még neki állt feljebb. A lakás megvédése érdekében én fizettem ki az összes adósságot,ismerős alapon 1oo.ooo,-ft-ért helyre hozták a lakást.Végúl feljelentettem, a pert megnyertem, valamennyit vissza ia fizetett, de hirtelen inkább elment szülni, és eltünt a látókörböl.Ajánlom, hogy csak leinformálható,becsületes embernek adjátok ki a lakást, csak a legszükségesebb tárgyakat hagyjátok benne, és okvetlen szerzödést kell kötni, belefoglalni mindent, a kártérítést főleg,és két tanú aláírása.Főiskolásoknak is kiadtuk egyszer, az is megér egy misét,akkor érezték magukat a legjobban a lakásban, amikor lépni nem lehetett a ruháktól, cipőktől, a tengernyi széthajigélt nylon zacskóktól, meg a penészes ételektől.Tisztelet a kivételnek, de a lányok sokkal rendetlenebbek voltak, mint a fiúk.Albérlet aztán befejezve,lakás eladva.
2016. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit a leg minimqlisabbat. Mi ott hagytunk mindent ellopták vagy összetörték a poharakat tálcákat amit nem azt redvasan hagytak ott. A draga 120 ezres matracot összkentek mindennel az agykeretet összetörték a falat borral leöntötték a parkettat elaztattak össsze kar oltak a hűtőt büdösen koszosan hagytak ott. Mindezt egy villamosmérnök informatikus pár.akik nem kisebbség külsőre mindig illatfelhő stb. A fürdőszoba is olyan mocskos volt hogy csak néztem. Pedig aztán 100 féle kozmetikummal voltak tele de a kádat egywzer nem mostak ki.
2016. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Para főbérlőnek lenni.

Én albiba vagyok, két szobába-két TV, evőeszközök, tányér, DVD lejátszó, új számítógép asztal, 2,5 méter magas beépített tükrös szekrény, stb.


Ha véletlen valami hiányzik egyből hozzák. Internetet 2 nap alatt kötötték be.


semmi panaszom nincs, csodásan élünk. A lakásavatót egy 2 km-re lévő kocsmában tartottuk, hogy ne kelljen itt takarítani :D

2016. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Összességeben: Nekem mázlim volt és a főbérlőnek is hogy megtaláltam. Hónap elején már fizetek. S szinten minden nap melózunk.
2016. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!