Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen költségek merülhetnek...

Milyen költségek merülhetnek fel különköltözéskor a szülőktől?

Figyelt kérdés

Albérletbe költözöm 1 hónap múlva... Ami a saját cuccaimat illeti, kb. csak a ruhák. Az albérlet bútorozott, de nincs saját hajszárítóm vagy például vasalóm, amit be kéne szerezni, és nincs az albérletbe (de pl. porszívó általában szokott lenni), ilyen tárgyakat szeretném ha írnátok.


Köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 5. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Konyhai eszközök, edények, tányérok, evőeszköz, kések stb. hűtőgép, mikró, mosógép, ágynemű, törülköző, takarítóeszközök stb.

Nézz körül otthon, hogy mi van a háztartásban.

2016. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Élelmesség felsőfokon... Am albérlet függő, amikor odaköltözöl, majd meglátod mi kell még. (Ha panelba mész egy ventillátor ajánlott)
2016. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes bevonni a nagyszülőket is, iszonyu mennyiségű felesleges dolog halmozódik föl egy háztartásban, amit egy albérletbe költöző remekül tud használni... ágyneműk, takarók, ruhaszáritó, edények, kávéfőző, stb. és olyan szivesen odaadják az unokának.
2016. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hol laksz? Mert én örököltem egy lakást és rengeteg cucc van amit nem tudok hová tenni, rengeteg edény, tányér pl. Ingyen odaadom bárkinek csak vigye már el vki.
2016. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: Te hol laksz? Régi, felesleges újságok vannak? Csak bp-i érdekel.
2016. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem pesti vagyok. De amúgy újságok nincsenek, kidobtam mindet a francba, 2 nagy hullazsák tele lett velük. :/
2016. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a háztartási eszközökön kívül már magad után kell fizetni a villanyt, a fűtést, a vizet, az internetet, a biztosítást, a szemétszállítást. Ez sem kicsi költség!
2016. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!