Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a véleményetek a Balla...

Mi a véleményetek a Balla ingatlanirodáról? Mire kell figyelni lakásbérlésnél?

Figyelt kérdés
nem ismerem ezt az ingatlanirodát.. és érdekelne hogy manapság mire kell odafigyelni, mi lehet "gyanús" egy lakásbérlésnél... elég sok átverésről hallani :/
2016. ápr. 12. 19:24
 1/4 A kérdező kommentje:
eléggé SOS, valaki segítsen...:/
2016. ápr. 13. 05:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia !


Milyen fázisban vagy az ügyleted ?


Balláékkal láttál lakást, amit ki szeretnél venni ???


Lefoglalóztad már ?


valamit írhatnál, mert ebből így sok nem derül ki !


Igen sok átverésről hallani, de nem nagy "neves" irodák által... hidd el. És a Balla pl. ilyen, nem fogja kockáztatni pár 10 ezer forintért a nevét. hidd el!


Szakmabeli vagyok, bár nem annál az irodánál...


kéne egy kis több infó

2016. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is Ballát nem ismerem, nem tudom milyenek.

De az nem igaz, hogy a nagyok megbízhatóak, sőt a tapasztalatom szerin a kisebbek voltak normálisabbak, az egyik legnagyobb meg olyan szinten kibabrált velem, hogy kártérítési pert tettem kilátásba (van/volt bizonyítékom az szemétségükre)amire nagy nehezen megszabadultam a tőlük.

2016. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fizeds te magad a számlákat mert nem egy embertől hallotam már hogy a laklástulaj nem fizette be a csekkeet hanem elitte az arra adott pénzt!
2016. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!