Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudtok a szigetingatlan...

Mit tudtok a szigetingatlan ingatlanirodáról?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 12:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

95E ft alap+jutalék. Az alapot akkor is kapom ha nem adok el semmit se. Valóban megéri nekik 95 alapot adni ha pl abban a hónapban 1 házat se adnék el? Úgy működne kb hogy az ők kijelölt házakhoz kellene kimennem felértékelni aztán pedig eladni. 1.5% a jutalék.


Mennyire érdemes ebbe belefogni.

2014. márc. 27. 13:02
 2/12 anonim ***** válasza:
:) ez egy vicc!
2014. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez általában úgy működik, hogy a 95-öt lehet tényleg megkapod, de mindjárt vissza is kell adni asztalpénz, eszközhasználat, vagy akármilyen tetszőleges címen, azaz 0-ért dolgozol valójában, meg ami sikerül.


Ritkább, ha tényleg odaadják, de azzal, hogy majd levonják a jutalékból. Ilyenkor viszont ha az első 2-3 hétben nem adsz el semmit, ki is tesznek, mert látják, hogy csak költséget jelentesz. (Olvasgass a lakáspiac állapotáról...)

2014. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem is kiválasztottak ugyanezekkel a feltételekkel mint amiket itt leírtál, nagyon gyanús nekem ez a 20.000.-Ft képzési összeg. Mindenhol ingyenes az átképzés itt miért kéne érte fizetni? Azt hiszem csak a pénz kell nekik.


Neked mikor kell menni a startnapra?

2014. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából én inkább úgy döntöttem, többszöri utána járás után és Borsod megyét elnézve, hogy nem nagy biznisz lenne belefogni és amit ők kínálnak az túl jól hangzik. Tehát így én ezt visszamondtam.
2014. ápr. 8. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyre érdekesebb :) Borsod? Engem úgy tájékoztattak, hogy Budapesten és Pest megyében keresnek munkatársakat!
2014. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Startnap pedig Szigetszentmiklóson egy szállodában lesz.
2014. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
apródon találtam a hirdetést és itt is kerestek
2014. ápr. 9. 21:04
 9/12 anonim válasza:
Semmikép ne menjen el senki erre! Az egész egy nagy átverés! A hotellel beszéltem, ahol tartják és megmondták, h az egész humbug!!
2014. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jani12345 válasza:
Ez a híres Milák és társa Bt. :D nemrég beszéltem velük :)
2015. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!