Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a véleményetek az Airbnb-ről?

Mi a véleményetek az Airbnb-ről?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

+elég egysejtű gondolkodásmód az, hogy ha Te ide beírod azt, hogy mivel te még a 2008-ban alapított, 2011-ben beindult és most a csúcsra ért Airbnb-n kivettél egy lakást olcsónévekkel ezelőtt, az nyilván csak azt jelentheti, hogy az Airbnb-n olcsók a lakások, hát persze.


Mint az ingatlanáras vitáidnál, hogy ha neked xy környéken sikerült eladni állítólagosan létezett állítólagos lakásodat dupla áron, akkor az ország többi lakása is ugyanolyan drága, magától étetődő.


Ha veszek Kunszentmártonon a helység végi boltban egy zsömlét X forintért, akkor nyilvánvaló, hogy annyiba kerül az egész országban, sőt az egész világon a zsömle. Még véletlenül sem lehet, hogy az egy egyedi eset. Na ezt ne fogod az életben megérteni és ezért botlik az ember mindig hülyékbe, akiken csak felidegesíti magát, ha ezt el akarja nekik magyarázni. Azaz már évek óta nem idegesítenek, már immunis vagyok rátok, inkább n húzlak titeket, ha ráérek.


Ja és az nem zavar, hogy más szerint is úgy van amit írtam, mint most például látod? De csak én vagyok az idióta, mi?


Na jöhetsz fújni a szokásos idiótaságaidat (mert úgysem bírod ki válasz nélkül), rád hagyom, elleszel magadnak.

2015. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

" Mint az ingatlanáras vitáidnál,"


Te ezt kinek irogatod? :D

2015. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem tűnt még fel, hogy nem az 5. és a 8. válaszolóval akadtál már össze kétszer is az emelkedő ingatlanárak vitázása közben? 67%-os, velem volt kétszer is vitád, csak még megkülönböztetni sem bírod az embereket, de itt ezen a weboldalon osztod az észt és idiótázod az embereket mindenféle alap nélkül. Csak én itt most nem linkeltem semmit, hanem más tette és összekeverted velem, észlény :o)
2015. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Az utolsó cikk sem tetszett? Sebaj, itt van még egy link. (Rengeteg van még.)


"az esztelen Airbnb-láz az oka annak is, hogy Budapesten elszálltak a lakásárak és az albérleti díjak"


[link]


"az a lakás, amelyik három éve még 8 millió forintba került, az ma csak 10-12 millió körül érhető el"


"az esztelen Airbnb-őrület miatt (is) emelkednek eszeveszett tempóban a fővárosi ingatlanárak"


"A legnagyobb kudarc egyébként az albérletet keresőket érte az utóbbi hónapokban. Ami korábban elképzelhetetlen volt, az ma már jó ideje valóság: Budapesten végletesen beszűkült a „normális minőségű” albérletkínálat, gyakorlatilag nem lehet élhető lakást találni a belsőbb kerületekben havi 120-150 ezer forint alatt (plusz rezsi), de azt is csak nehezen."

2015. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom te kivel vitatkoztal de velem biztos nem.
2015. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
De, egyszer régebben, már van az egy hónapja is. Amúgy ezt az 54%-os most linkelgetőt nem is láttam még eddig.
2015. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pedig biztosan nem velem. Neked ezek szerint eddig nem tűnt fel, de akkor most szólok: többen is vagyunk ugyanolyan százalékkal.
2015. okt. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 xswerdy ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű a kérdés: az érdekel, hogy utazóként érdemes-e lakást keresned szálloda helyett, vagy hogy érdemes-e turisztikai kiadás céljára lakást venned?


Turistaként nekem eszembe sem jutna arbnb-n szállást keresni szálloda helyett, ha pl. a párommal kettesben utazunk. Egyedül ha egy nagyobb társasággal (akár nagy család, akár baráti társaság) szeretnénk közösen utazni, közösen főzni, akkor. Hiszen egy ilyen társaságnak alig kínálnak szolgáltatást a szállodák.


Ami a Bp-i ingatlanpiacot illeti, szerintem túlpörgött az aribnb. A múlt nyáron már olyan cikkek jelentek meg, hogy a régi motorosok sem tudják már a korábbi foglaltságot elérni, pedig az árakkal is lejjebb mentek.

2015. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!