Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan költözzek albérletbe...

Hogyan költözzek albérletbe ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be az iskolát, érettségim van, viszont nem tudom hogy menjek el egyáltalán dolgozni, az meg más, hogy egy hazai fizetés kevesebb, mint egy albérlet.

Kapcsolataim nincsenek, mert nem tudok kiépíteni semmit, meg nekem csak a bajom van az emberekkel. Nem tudom hogyan lássak neki, de szorít az idő, mert itthon már rohadtul kellemetlen és kiborító lakni úgy, hogy néha kaja sincs, meg csak a feszültség van. Szeretnék egy magánszférát, ahol eléldegélhetek munka mellett nyugodtan, mert mint ahogy már mondtam, nem férek meg az emberek mellett és csak idegesítenek.



2015. aug. 14. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ÉRTELMES ember ELÖSZÖR keres munkát, utána kivesz egy SZOBÁT, és gyüjti a pénzt egy lakás bérletére.


Úgy, hogy nem dolgozol, nem tudsz labérletbe menni, mert senki nem ad oda neked egy lakást ingyen.

2015. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen mentalitással és érettségivel nehéz lesz munkát találni. Miért nem képezed magad tovább, miért nem tanultál szakmát inkább? Elmehetsz kb árufeltöltőnek egy Tescoba, de ott is vannak munkatársak ám. De a sorrend ez: munka, pénzgyűjtés, magad továbbképzése, jobb munka, pénzgyűjtés, albérlet.
2015. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"kivesz egy SZOBÁT, "

Lehet olyat is? hogy? mennyiért? hol? az nem albérlet?

2015. aug. 14. 08:52
 4/8 anonim ***** válasza:

A net tele van hirdetésekkel, pl szoba kiadó, lakótársat keres, azaz valakivel együtt fogsz bérelni lakást, így olcsóbb mert eloszlanak a díjak.

De ingyen nem adnak ki semmit, szóval először is munkát kell találnod.

2015. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elobb talalj munkat, akkor majd tudod mennyi lesz a fizetesed.

Addig mibol akarod fizetni az alberletet??

2015. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,hol laksz,melyik megyében.Budapesten dràgàbb jóval,mint mondjuk Heves megyében.Igenis talàlsz munkàt érettségivel,aztàn próbàlj spórolni.Az emberek felé pedig nyiss,mert igy a sajàt helyzeted nehezíted meg.
2015. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami olcsóbbal kezdd, amíg összeszedsz egy kis zsét, és találsz egy normálisabbat. Mondjuk, én olyanban kezdtem, hogy reggelre befagyott a víz a pohárba. :-)) Sorba rakott kisméretű téglából volt rakva. Képzelheted, hogy a 12-es falnak mennyi volt a hőátadási tényezője.
2015. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre aljamunkával kezdeni, azzal legalább erősödik kicsit a nyelvtudásod. Angliában pl. szélesre kitaposott útja van az ilyen szituban lévő fiatalok életkezdésének. 6-10 hónap alatt félre tudsz tenni annyit, hogy már ne a piros vonal közelében élj. Társulva egy haverral vagy párt keresve már egy pici albival el tudtok indulni, és lesz annyi tartalékod, hogy a munkakeresés idején is megélj.
2015. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!