Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyvárad Tér és környékéről...

Nagyvárad Tér és környékéről vélemények?

Figyelt kérdés
Elég sok rosszat hallottam, de többször jártam arra és én semmi különöset nem tapasztaltam.A sarkon lévő házról lenne szó, szemben a SOTE-val,téglaborítású épület, a tetején egy Zwack Unicumos óra.Az Üllői út és a Haller utva sarkán.

2015. jan. 28. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Full cigá*ykörnyék, nem rég, pár éve késelés történt nem messze onnan Gát utcában


[link]


a túl oldal az Orczy kert mögött dettó GETTÓ!

2015. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A SOTE koliban laktam a tömő u.-ban a füvészkertnél. Az Orczy kert környéke a full gettó. Nappal is para átmenni rajta. K..vák, drogosok, és olyan alakok akikkel nem szívesen találkoznál. Ott állnak egésznap az utcán, stírölnek mindenkit, üvöltenek. Minél távolabb, annál jobb.
2015. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a Füvészkertben vagy a múzeumban rendezvény van, akkor is a Nagyvárad tér felé, a Ludovika megkerülésével megyek a metróhoz. A Klinikák felé nem! Ott állnak mindenhol a prostik, stricik, dohányoznak, hangoskodnak, visítanak. Tényleg nem napon barnult gettó az egész környék, ahol mindennapos a lopás, kocsifeltörés, rablás.
2015. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gettó...nem szívesen megyek arra, ahogy előttem is írták sok a problémás alak, stricik...
2015. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy Ferencvárosnak a Ferenc körút, Soroksári út, Haller utca és Üllői út álltal bezárt háromszög alakú részét folyamatosan rehabilitálják, a lakosság összetétele cserélődik.A Ludovikát pár éve kezdték el felújítani, az Orczy parkot is egész szépen rendbe tették .Gondoljunk csak a Gozsdu udvarra,évekik üresen állt,most meg az egész környéken megdobta az ingatlan árakat,pedig régen az a környék sem volt a legjobb.
2015. jan. 31. 08:53
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Amíg a lepusztult házakból tatarozás vagy lebontás címén ki nem teszik őket, lehet ott bármilyen szép park vagy bármi más, ezek uralják az utcát. De te tudod, ha neked jó az, ha naponta rabolják el a mobilodat, az a te dolgod.
2015. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár utcával arrébb laknak ismerősömék, érdekes környék.


Metró környékén cigányok, csövesek, Üllőin este cigányok és prostik, bár azok nem bántanak. Ismerős szomszédjához egyszer próbáltak is betörni, meg a Gát utca környékéről elég sok rosszat hallani.


Kicsit olyan ez is mint a Nyócker, mindkettő helyen laknak ismerősök, akiknek még soha nem lett baja, én is régebben kb napi szinten mentem haza este közepén, vagy hajnalban az Üllőin, vagy Metróval a Nagyvárad tértől.


Orczy tér, Diószeghy, Gát u, ezek elég gettó helyek, a Tűzoltó utca és Üllői közti tömbök meg viszonylag vállalhatóak. Közvetlenül amit írsz épület sem feltétlenül para.


Hát, egyrészt egyetértek a többiekkel, én sem szívesen laknék a környéken, sokkal kellemesebb a 11 ker. valamelyik része, de ettől függetlenül nem is egy háborús övezet.

2015. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: az a környék is a Nyóckerhez tartozik! Egészen a Könyves Kálmán körútig az.
2015. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!