Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy el akarok költözni otthonról?

Figyelt kérdés

24 leszek,van munkám,jogosítványom és autóm ezt csak azért írom,mert ezeket nem úgy kaptam,nem a szüleim fizették én dolgoztam megértük.


Ahhoz,hogy végleg felnöljek szükségem van arra hogy elköltözzek.Találtam egy albérletet amit ketten haverral tudunk fizetni.


Jó itthon ,imádom a szüleimet ők is szeretnek engem csak néha zavar,hogy itthon nemlehet magánélete az embernek.Mindig kérdezik hova mész,mikor jössz stb


Szerintetek hogy vezessem elő a költözést?



2015. jan. 25. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Először azon gondolkodjál ,azt hogy mondjad el,.amikor vissza akarsz költözni .Az igazi élettel akkor találkozol ,ha már elköltöztél .
2015. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak azért akarsz elköltözni, hogy aggódnak érted, kár tenned.

A 63 éves feleségem ezt még mindig megtudakolja a 40 éves fiacskáitól, bár külön élnek. Ezt ők sem értik.

2015. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csak ez miatt ne költözz el!Én munkahely miatt költöztem el.Szüleimet imádom,minden hétvégén haza jövök.Haverral vagy mással biztos nem laknék,nekem akkor nem lenne magánéletem.Így egyedül éldegélek egy albérletben.
2015. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!