Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem vagyok bejelentve az...

Nem vagyok bejelentve az alberletbe?

Figyelt kérdés
azt szeretnem megtudnı hogy engem nem jelentettek be az alberletbe ahol lakok megıs ırtunk szerzödest. ezt se ertem hogy lehet bejelentes nelkul. az ervenyes akkor a szerzödes??? hatar ıdö elött elszeretnek mennı es a kaukcıot nem akarja vıssza adnı. mıt tehetek???

2014. aug. 30. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy nem vagy bejelentve? Ideiglenes lakcímre gondolsz? Azt neked kell meglépned az okmányirodában.

Vagy a NAV felé nem jelezte a tulaj, hogy a lakásból bevétel van? Azzal meg nem neked van gondod.

2014. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem ertek nagyon hozza de azt tudom hogy nem adozık utanunk!!! de megıs megırtunk valamı szerzodest!!
2014. aug. 30. 23:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentkezni együtt kell az önkormányzatnál.

Az adózás másik ügy.

Az meg, hogy nem tartja be a szerződést, egy harmadik (polgári peres) ügy.


Honnan gondolod, hogy nem adózik?

2014. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A szerződésedben mi van írva a határidő előtti költözésről?

Ha csak úgy magatoknak írtatok szerződést, azzal kitörölheted.

2014. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
mert nekem azt mondta. meg ha kerdezı barkı akkor mondjam hogy szıvessegbol vagyunk ıtt csak rezsıt fızetunk. es amugy sehogyse vagyunk akkor mert nem mentunk sehova egyutt bejelentes uggyel... nem vagyok bejelentve nem adozık utanam es nem akarja vıssza adnı a kaukcıot!!! szoval mıt tehetek??? es amugy az mıen szerzödes ha nem vagyok bejelentve???
2014. aug. 31. 00:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi áll a szerződésben?
2014. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
az az ıgazsag hogy a szerzödesben benne van hogy hatar ıdö elöttı felmondas eseten nem adja vıssza!! es az ıgyıs ervenyes hogy nem vagyok bejelentve sehogy??
2014. aug. 31. 00:09
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát egy szerződés nem mondhat ellent a vonatkozó törvényeknek. Szóval hiába ír bele olyat, ami a Ptk-ban máshogy van, nem úgy lesz. Kérdezz meg egy ingatlanügynököt egy ingatlanirodában vagy egy ügyvédet. Vagy a bíróságot.
2014. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszi szepen nagyon sokat segitettel. es megnyugtatta :)) köszönöm.
2014. aug. 31. 00:15
 10/19 A kérdező kommentje:
szoval ha jolertem akkor ha en feljelentem vagy ıesmı akkor ö sokkal rosszabul jar de az en penzem akkor sem jön vissza ugye???
2014. aug. 31. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!