Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 40-50ezerért hol találok...

40-50ezerért hol találok albérletet? Ház, lakás mindegy

Figyelt kérdés

Pesten, vagy Pest megyében, szinte bármi szóba jöhet, néztem már több oldalt is, de alig találtam, a legtöbb 70-től kezdődik+rezsi

40-50körül jöhetne szóba, +-10-20


Nincsenek nagy igényeim, csak azért ne penészes falak vegyenek körül


2014. aug. 27. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

70K az albi pest környékén ?


Hol szeretnél lakni? veszek ott egy házat és kiadom neked.

15 misi nem kamatozik ennyit most.


(nem vicc)

2014. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 *Victorique* válasza:
72%

Ha csak egy szobát akarsz bérelni, akkor simán kijön ennyiből rezsivel mindennel együtt.

Ha egyedül szeretnél egy teljes lakást, akkor minimum 60-nal számolj. Nekünk 4 hónapba telt, amíg kifogtunk egy jót árban és állapotban is. Nagyon sok hirdetést megnéztünk. Volt, hogy pofára estünk, mert mire odaértünk (turnusokban! volt a lakásnézés..) addigra más már lecsapott rá tehát időzíteni is kell, ha látsz szimpatikusat, akkor mielőbb nézd meg személyesen, és ha tetszik, akkor ne habozz sokat, mert más elviszi.

2014. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

#2-vel teljesen egyetértek.


Ha csak szobát szeretnél kivenni, akkor facebookon van sok budapesti albérletes csoport, érdemes belépegetni, amelyikbe tudsz. Szobát (félszobát) ennyiért már lehet kapni, lakást tényleg esélytelen.

2014. aug. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pesten csak szobat kapsz ennyiért. A kislakások hihetetlenül kelendőek ez felviszi az árat. 3 hónapig kerestünk és rengetgszer elvitték elölünk, ezt is csak licittel tudtuk megszerezni ott voltunk 3 an, egy idopontra és végül mondtuk hogy megdobjuk egy 5 össel, mire a másik egy másik 5 öst ajánlott, mi meg mégegyet .. Erre már nem ajánlottak rá de így megy ez mostanság. Nem olcsó viszont szuper kéglink van.

Ezért sztem szobában gondolkodj azok nem olyan kelendőek hogy felvigyek az árat

2014. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40-50 körül simán lehet találni normális, tiszta, nem penészes 40-50 négyzetméterest. Plusz rezsi természetesen.
2014. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5, megmondanád, hol? Én elég régen bérlek lakásokat, és amit elmondtál, olyat a duplájáért is alig.
2014. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#7: mi pl. alberlet.hu-n találtuk. Nem a belvárosban van, az tény, de nekünk ez pl. előny volt. :) Előtte laktunk belvárosban és nagyon nem tetszett az a bűz, kosz, kutyakaki. Ahhoz képest most elmegy hétköznap kb. 2x +20 perc utazással a nagyobb távolság miatt, de ez engem nem érdekel, ennyit megér.
2014. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, küldesz róla fotót? Jöhet privátban is.
2014. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minek, nem akarok elmenni. ;-) Amúgy azt hozzá kell tennem, hogy ezt is csak úgy sikerült, hogy napi többször néztük albérlet.hu-t és AZONNAL jöttem megnézni. Összesen 70-80 körül jön ki minden rezsivel, albérlet, közös költséggel együtt. Szerintem ez azért nem kevés, inkább átlagos lehet egy ilyen 44nm-es lakás esetén.

Persze V. kerületben ez biztos többe kerülne, írtam hogy napi 2x plusz(!) húsz perc elmegy azzal, hogy egyáltalán metró vagy 4-6-os közelében legyek. (Tehát +20 perc ahhoz képest amilyen közel voltak ezek amíg belvárosban laktunk: egy kisebb, sötétebb, penészes kis garzonban, árban ugyanennyiért.)

2014. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy lássam, mit nevezel ennyiért elfogadhatónak. :)
2014. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!