Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van az, hogy sík ideg...

Miért van az, hogy sík ideg vagyok amióta elkezdtem albérletet keresni és elfog a hányinger valamennyi lakás láttán?

Figyelt kérdés
pedig az árak szobánként 30000 felett vannak :(
2014. aug. 13. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
"Magyarország, én így szeretlek!"
2014. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sociofóbiád van.
2014. aug. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az meg mi ?
2014. aug. 14. 07:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennek az az oka, hogy szép, tiszta, rendezett lakáshoz szocializálódtál gyerekkorodban.
2014. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kovpet ***** válasza:
Sok jó albi van, csak az árak tükrözik a minőséget.
2014. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

csak az a baj nagyon jók úgy 45 - 50 ezernél kezdőd n-ek szobánként ha több szobás a lakás.


egyszobás lakás eseten 100 ezer környéken.


160000-es fizuból kicsit sok mindenképp


en arra a következtetés re jutottam, hogy jobb a törlesztő részlet :)

2014. aug. 14. 12:32
 7/10 kovpet ***** válasza:
Kétszobást adunk ki 75-ért, tökéletes, frissen felújított állapotban. Igaz, el is megy 1-2 óra alatt ha valamiért elmegy a bérlő (több bérlő meg is akarta venni, de nem eladó).
2014. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ebbe az árban általában vagy földszinti lakást láttam vagy amihez kocsi is kell, hogy kényelmesen be lehessen járni melózni és a tulaj általában ilyenkor szokta agyon cicomázással szebbé tenni :).


Bár én nagy városban nem nagyon szeretem a földszintet, de ... ha szép külvárosi zöld-zónában nekem is tetszene ha lenne kocsim ... mert a mai tömeg közlekedéssel túl macerás lenne sajnos :( ... pedig inkább tómegközlekedés parti vagyok ... utálom, hogy olyan a város mind pléhhangyaboly ... szerintem nem nem helyes, hogy mindenki saját kocsival futkos a sarki boltig is ... :(

2014. aug. 14. 14:26
 9/10 kovpet ***** válasza:
OK, köszi, akkor árat emelek :)
2014. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, hogyha egy hitel törlesztő olcsóbbra jön ki, akkor érdemesebb lenne hitelt felvenni, csak ésszel, nehogy aztán megbánjátok!

Amúgy én is sok ház láttán rosszul lettem, inkább be se mentem, de amiben most lakunk, azzal az volt a szerencsénk hogy gyakorlatilag önköltségre azt csinálunk vele amitnakarunk. Kezdtük azzal hogy kifestettünk, aztán a konyha egyik falát kicsempéztük. Saját bútoraink vannak benne, és így nagyon otthonos. Sokmindent veszek bele, de csak olyasmit amit ha költözünk, magunkkal vihetünk.

2014. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!