Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest X. kerület vélemények?

Budapest X. kerület vélemények?

Figyelt kérdés
Ott fogunk lakni , diákok vagyunk. Mire kell vigyázni? Mi az előnye ahelynek, hátránya? Budapestnek milyen része ez? Milyen vélemény van ról az emberek között?

2013. szept. 12. 18:36
1 2 3
 1/25 Sandol válasza:
A X. Kerület elég nagy. Én is itt élek az Újhegyin, ez teljesen jó. De azért vannak a X.-ben olyan helyek, amik annyira nem biztonságosak. Pontosabbat nem tudsz írni?
2013. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A főváros 9. legnagyobb kerülete. Elég nagy változatosságot mutat már csak emiatt is. Budapesten milyen része... hát ha a nevére vagy kíváncsi, akkor Kőbánya :)

És mire kéne vigyázni? Ugyanarra, amire bárhol máshol, gondolom otthon is vigyáztál: ne gyújtsd fel a házat, vigyél esernyőt ha esik az eső, nézz körül ha átmész az úton... De most tényleg, mégis mire kéne vigyázni? :)


Előnyt-hátrányt konkrétabb hely megjelölés esetén lehet mondani, hogy mondjuk közel van ez vagy az vagy könnyen be lehet jutni a városba vagy ilyesmi. Konrétabb hely megnevezése nélkül ez nehéz, mert csak a kerületen belül is lehet jő fél órát utazni akár.

2013. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon dzsumbujos, életveszélyes részei, és vannak kultúrált, élhető környékek (pl. az Újhegyi, amit az első is írt)..
2013. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
állomás u.25 bocsi elfelejtettem irni. az milyen hely?
2013. szept. 13. 15:45
 5/25 A kérdező kommentje:
arra gondoltam a veszélyes szó alatt, hogy sok a cigány és a munkás? bocsi, hogy így nyiltan megkérdezem, de nem vagyok rasszista, (nekem is vannak cigány és néger barátaim, csak félek tőlük. 3 16éves gimnazista lány vagyunk.
2013. szept. 13. 15:50
 6/25 anonim ***** válasza:
Állomás utca a dzsumbuj közepe, iszonyat rossz környék, egy köpetre van a Hős utca, ahol ki va írva, hogy még csak ne is lassts autóval. Tele van cigánnyal. Veszélyes, főleg sötétedés után.
2013. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Rengeteg a hajléktalan, a csöves... Iszonyat. Abban az utcában vannak bérházak és kertesházak is, de életveszély.
2013. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
az atv székhelye van hozzá közel? A lépcsőház be van kamerázva. nem véletlenül...? tényleg ilyen gáz az a hely?:/
2013. szept. 13. 16:38
 9/25 anonim ***** válasza:
Tényleg. Gondolom olcsó volt az albi... nem véletlen. :)
2013. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem az atv, ök máshol van, a pataky művház közelében (mögött), a szt lászló térnél. Bakker, lányok, google maps.
2013. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!